SSH-OES: האפשרות הבסיסית לעקבים רם

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

הערה של עורך: למרבה הצער, זה נראה כאילו SSH-OES הוא לא יותר. זה אומר שאנחנו צריכים לחזור לשקט את הנעליים שלנו בדרך המיושנת. ראה הודעה זו על soundproofliving.com עבור טיפים!

חשבתי על כך שלאחר פוסט אוטומטי, צליל של עקבים של אישה קלייפטי – קופץ על רצפת בניין משרדים או שדה תעופה. אבל אז, זה יהיה סופר מעצבן ואתה לא צריך את זה. במקום זאת, אני אשאל אותך את זה: האם אי פעם ניסית לצבור מצית כך העקבים הקולניים שלך יהיה שקט יותר? ואז לקרוא על, כי יש לי אפשרות קלה ותקציב ידידותי לך.

סקירה של SSH-OES – הנעל של הנשים השקטות

כאשר צוות SSH-OES הושיט יד ושאל אם אני רוצה לנסות זוג נעליים שלהם בחינם, השאלה הראשונה שלי היתה, “מה זה נקודת המחיר?” כבר הסתכלתי על הסגנונות והבנתי את SSH-OES היו מחוץ לטווח עבור Fashionista תקציב.

נעליים הם יקרים מספיק, גם ללא כל תכונות מיוחדות. מותג זה הבטיח להיות חמוד ושקט – אז הייתי המום ו מסוקרם ללמוד כי SSH-OES הקמעונאי עבור $ 40-90. זה נקודת מחיר אני יכול להסתדר עבור עקבים מסוגנן.

יש לי סנדלים של אווה גדיל בעירום. הם כוללים רצועות עבות על פני כף הרגל, עם רוכסן צמיד למעלה בגרון. עקב עץ 3 אינץ ‘מוסיף גובה ויציבות. שחבדתי את הסנדלים האלה כמה פעמים (כולל פעם גורר מזוודות דרך שדה תעופה) ומצאתי אותם להיות נוח מאוד. רצועות העור רכות, והפסדים הם כרית.

לפעמים נעליים ידידותיות לתקציב יכול להשאיר את חותמם על ללבוש הראשון, מתוך עור גלם קטן שלפוחיות מגעילות. לא היו לי שום בעיות עם ה- SSH שלי – זה היה כאילו הם כבר נשברו בשבילי.

אבל האם הם שקטים?

SSH-OES הם שקטים יותר מאשר עקבים אחרים שיש לי, אבל הם לא שותקים או נעליים. קצה הרכב גומי על העקב סופג קול (ומספק מראה ייחודי מדי!). כי רעיון העקב עשוי להיות הרבה פחות או יותר יעיל, תלוי איך הרגל שלך פוגעת הקרקע כאשר אתה צעד.

אם אתה הולך קשה על החלק הקדמי של הרגל שלך, למשל, SSH-OES שלך לא יכול להיות שקט לך כפי שהם על הליכון רך ומאוזן. אבל אתה רגיל לזה בכל מקרה, ואלה עדיין יהיה שקט יותר מאשר עקבים אחרים. בנוסף, outsole הוא גם חומר גומי, וזה לא עושה את זה מחיאות כפיים נגד משטחים קשים שחוויתי עם נעליים אחרות.

בסך הכל, הייתי אומר לקבל SSH-OES עבור הנוחות ואת הסגנון, ולאחר מכן ליהנות בפרופיל שקט כמו בונוס נוסף.

3 דרכים לסגנון SSH-OES AVA TASSEL סנדלים

הגדילים יש רגע אידיאלי עכשיו, ואת הנעליים האלה הם דרך מתוחכמת להיכנס על המגמה. הם 79 $, וזמינים בשחור או בז ‘. ואני כמו בז ‘עבור באביב ובקיץ, כי הם כל כך קל זוג עם כל דבר, החל לבן ורוד לוהט. אתה יכול, למשל, ללבוש אלה עם ג’ינס, חולצה חמודה שקית אמירה, אבל הנה עוד כמה רעיונות תלבושת הקיץ קלים לך השראה.

מכנסי סקיני לבן בדוגמת למעלה

Midi חצאית, מכל (הוספת מפציץ כשקר.”)

שמלה בדוגמת או Romper

היכן ניתן למצוא ssh-OES

עדכון 2019: למרבה הצער, נראה ששש-OES נפל על שולי הדרך. במקום זאת, נסה הדרכה זו על איך לעשות את הנעליים הנוכחיות שלך שקט.

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko