מאסטר את המגמה בלוק צבע

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

המגמה החמה ביותר של עונת האביב / קיץ היא צבע חסימת, באופן אישי, לא יכולנו להיות הרבה יותר נרגשים. האביב 2011 מסלולים התפוצצו עם גוונים תוססים שהיו avante garde, שובב, בלתי אפשרי להתעלם הן על הבהירות שלהם ואת בולטותיהם במעצבים וקמעונאים.

פוסט זה עשוי לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

נראה כי המראה בלוק צבע רחוק מלהיות חדש, אבל זה חזרה עם בנג כזה שאתה לא רוצה להתעלם מזה השנה. יש הרבה דרכים לעשות את זה לעבוד בשבילך – כמה קל יותר מאחרים, אז בואו ניקח קצת זמן כדי לנתח את הדרכים הטובות ביותר לחסום את המראה הקיץ שלך.

לְרַמוֹת

אתה תיראה כמו גאון אופנה בלי לשים כל מחשבה לתוכו אם אתה פשוט לרכוש שמלה חסומה צבע. בחר אחד שעובד עבור צליל העור שלך ואת הסגנון האישי – ולוודא את כל הצבעים להחמיא, לא רק אחד או שניים.

צבע קפוא בלוק טרפז שמלה, $ 107.58, ASOS

זוג מפריד כאשר זה מגיע לחסימת צבע עם מפריד, הדרך הקלה ביותר היא להתאים גוון בהיר עם גוון עירום. ברגע שאתה מקבל את העניין של זה, אתה יכול לנסות להתאים שני צבעים נועזים, אבל אנחנו מציעים להתחיל עם חצאית מוארת בעירום.

שיפון כפול שכבות חצאית, $ 42, אמריקאי jancelculture מתאים העליון, $ 44, Zappos

לבעוט אותו חריץ

ברגע שיש לך את הגוונים הנייטרליים שלך מודגש מכוסה, הגיע הזמן להוסיף אחד הרבה יותר (כן, עוד אחד). זוג טורקיז עמוק או קובלט עם פסטל, או לקזז מכנסיים בהירים עם ז ‘קט עשיר. עבור חולצת טריקו סגולה, אנחנו אוהבים קרדיגן רך.

קרדיגן נוצה, 62 $, ג ‘יי צוות

את ההימור

ברגע שיש לך את הגוונים העיקריים שלך מיוצגים התלבושת שלך, לקחת צבע חסימת לשלב הבא עם אביזרים. אם יש לך ראש עמוק, חצאית או שמלה, זוג אותו עם אביזרים בהירים ולהיפך. צהוב בהיר נראה נהדר עם צמידים כחולים קובלט, וחצאית סגולה עמוקה זוגות יפה עם נעליים ורודות בהירות.

בן עמון גרין באנגל, 30 $, Stylebopjuicy Couture “Filomena” ג’לי, 70 $ Jildor

ניגודים Attactwordere הם כמה דברים לזכור כשזה מגיע לחסום צבע עם הצבעים הטובים ביותר. ודא שיש לך רק צבע ניאון אחד. אמנם זה לגמרי בסדר רוק שלושה צבעים נועזים, רק אחד מהם צריך להיות בהיר מאוד. אנחנו אוהבים את הנוסחה הזאת: אחת בהירה, אחת נועזת, אחת נייטרלית.

כמו כן, זכור כי נייטרלי לא צריך לרמוז בעירום. השתמש לבן, אפור, חום ושחור כדי להחזיק את התלבושת שלך יחד. וקל ופשוט לוודא שאתה מקבל את המגמה ימינה, אפילו ללא ניטרלי? מקל עם גוונים שונים של אותו צבע. שמים כחולים, קובלט וחיל הים נראה נהדר, בעוד ורוד בהיר, ורוד בהיר ופוקסיה עושים גם כן.

לאחר קשה להבין מה זוג עם מה? הנה כמה גוונים הרבה יותר ללכת יחד.

1. קובלט כחול, צהוב, כתום 2. שוקולד חום, ורוד, אפרסק 3. סגול, כחול בהיר, teal4. כחול עמוק, ורוד בהיר, wite5. אלמוגים, אפור, שנהב

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko