7 טיפים לחנות חסכון

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

מקור התמונה: Flickr חדשני Commons

קניונים, מכירות קצה של העונה, כמו גם מתלה שחרור גדול של Ole הם בסדר, כמו גם dandy, אבל באמת מציאה מדהימה, אתה לא יכול לנצח חנויות חסכון. עכשיו, אלא אם כן אתה מתובל Pro מי התגלגל עם המעברים של רצון טוב, כמו גם צבא הישועה לגלות כי חצאית תורת השימוש בקושי תחת תחת $ 10 דולר, חנויות חסכון יכול להיות מאיימת. עם מתלים לא מאורגנים, חוסר גדלים, כמו גם לעתים קרובות (בסדר, רוב הזמנים) ריח מעופש, חנויות חסכון יכול להיות קשה לנווט, אבל תלוי בנו, זה כל כך שווה את זה כאשר אתה מגלה כי פרס העליון עולה פחות מאשר חבילה של פרי עסיסי. כתבנו על thrifting בעבר, אבל יש לנו 7 טיפים הרבה יותר על איך לחנות חסכון.

פרסום זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

7 עצות לחנות חסכון קניות

שנה את ‘tude: נראה, חנות חסכון לא bloomingdales, כמו גם עוזר אישי לא הולך להביא לך משקפיים של תוסס בזמן חנות. עם זאת, להיפטר רעיונות מוקדמים כי הם מנוצלים בגדים מלוכלכים. מאמינים של החוויה thrifting כמו הולך עם הארון של סבתא שלך, או שיש חבר טוב לעבור לאורך סוודר מאשר כבר לא מתאים לה.

חנות לעתים קרובות: שלא כמו חנויות שגרתיות, בהתחשב בחנויות חסכון פועלת תחת תרומות, המלאי משתנה באופן קבוע. יש דברים חדשים כל הזמן! לגלות כאשר החנות החסכנית האזורית שלך משנה את המלאי, כמו גם ללכת בדרך כלל מאז תמיד יש חדש (אה … ישן) דברים, כמו גם בהתחשב שיש רק אחד של כל פריט, כאשר הוא נעלם, זה נעלם.

ללכת עם מזומנים: בדוק את המדיניות של החנות שלך, עם זאת הרבה חנויות חסכון הם כסף בלבד, כדי להיות מוכן. אתה לא רוצה לגלות חצאית חמוד עבור $ 5, כמו גם להיות נאלץ לשלם 3 $ בשכר כספומט כדי למשוך מזומנים.

האם בדיקה של 360: לבחון, לבחון, לבחון! בדוק את אזור השחי כדי לראות אם יש כל סוג של כתמים. ודא שכל הכפתורים נמצאים במקום. בדוק את הכיסים כדי לוודא שאין הפתעות לא נעימות. באופן כללי, לבדוק כל סוג של כתמים, קורעים, קרעים, כמו גם חורים.

תחשוב על עונתיות: ניקוי האביב? עונת המס? קולג ‘הלימודים? אלה כל הזמנים כאשר אנשים לטהר את הארונות שלהם, כמו גם לתרום סחורות לא רצויות. לנצל את היתרון, כמו גם לרוץ לחנות שלך בסיכון הקרוב!

אל תיגן את עצמך: אין מדיניות שאומרת שאתה צריך לדבוק בסעיף הנשים. החלק של הגברים הוא המיקום הטוב ביותר כדי לגלות בלייזר מוגזם. או אם אתה קטן, החלק של הילדים יכול להרחיב את האפשרויות שלך.

תחשוב קדימה: בעולם הזה של סיפוק מיידי, רובנו לא אוהב להאמין קדימה … עונתיות זה. אנחנו אוהבים לקנות בגדי ים במהלך הקיץ, מעילים במהלך החורף, כמו גם על כך. עם זאת, בעולם thrifting, עיתוי עובד על פי לוח זמנים שונים. ראה, אנשים תורמים את מרכולתם לאחר העונה נגמרה. אמצעי ניקוי האביב להיפטר מעילי החורף, כמו גם צעיפים. נצל ידי רכישת הבגדים שלך מחוץ לעונה. תלוי בנו, בזמן שאתה לא יכול לתמונה בעצמך לובשת מעיל צמר ביוני, לבוא דצמבר, אתה תהיה עצמך מודה.

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko