מגמות סתיו נייל: לנסות עכשיו אלה

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

תעצום את העיניים ולחשוב על הנפילה. מה שעולה לך בראש? עלים מדהימים, סיידר תפוחים ודלעת טריה, אולי? אדום, מדליות זהב, תפוזים וחומים עשירים הם צבעי הסתיו קלאסי – ואת השראת מגמות מסמר נפילת אהוב שלנו. אתה יכול ללבוש צבעים אלה עם כל דבר כמעט ולכל אירוע. הנה הבחירות שלנו עבור צבעי ציפורניים-ons עיתונאים כי הם אופנתיים, כמובן, זולים וידידותיים.

מגמות סתיו נייל: 2 צבעים

1. אורנג ‘דיפ

משחק קוי ידי אסי, 8.75 $, Walmart

כתום עמוק זהו רומנטי הכי טוב בסתיו. זה מזכיר לנו כתום הכל – פאי דלעת, פשטידת בטטה, תירס ממתקים. אורנג ‘היא בת דודה גבי משטחים יותר נייטרלי לוט שלנו, כך לתבל את המראה שלך עם סוודר ומכנסי קורדרוי מצויד. להוסיף צבע מסמר כתום עמוק זה, יהיה לך א-יחד משך, ליפול אנסמבל.

2. אדום מט

מעונה לעונה, האדומים לשלב מאור לחושך, בין מבריק מט. אבל אדום הוא תמיד צבע הדורש תשומת לב. NYC יש לנו להתלהב עבור האדומים של הסתיו הזה – מט עמוק, כהה עלים חלקים, גימור שטוח זוהר מסתורי.

קו מט המסוים הזה של לקים מתגאה במברשת גדולה עבור יישומי צבע מהר. הבחירה הטובה ביותר עבור הגברת העסוקה, עדיין זוהרת. מצא צבע מסמר NYC ב Walmart או היעד.

לחץ על מסמרים עם טוויסט בסתיו

מאחורי דלתיים סגורות, 13.99 $, Nailhur

Nailhur מייצרת-ons העיתונות אופנתי, שניתן לשימוש. אתה יכול לקנות מסמרים על ידי גודל וסגנון. האפשרויות כוללות צורות שונות – ריבועים, squarelttos, אליפסה ועקבי סטילטו – ועוד מגוון רחב של צבעים ומרקמים.

הסט המוצג לעיל, “מאחורי דלתיים סגורות,” אתה מקבל ברוח ליל כל הקדושים, נכון? משולב שחור כתום-ו-מדהים בתוספת מבטא מסמר צ’יטה מוסיף טעם מיוחד סט מסמר זה.

ואנחנו אוהבים את תג המחיר 13.99 $, בהתחשב בכך ציפורניים כאלה יכולים לעלות עד 50 $ בסלון. רוב ערכות ציפורניים Nailhur זמינים עבור 13.99 $, אבל אתה יכול אוטומטי כדי להם בשיעור של 9.93 $ לחודש.

יש נשיקת Impress מסמר מבט מניקור ג’ל אלי, ואנחנו אוהבים את צבעי שזיף העשירים וליפול עלי דגשים של קבוצה זו. זהו טייק מיוחד על מניקור הנפילה כי לא ראינו עדיין. עוד פרט כיף על הציפורניים האלה הוא שאתה לא צריך להדביק. הציפורניים כבר יש דבק עליהם, ולכן אין בלגן במהלך יישום ואין שאריות שאריות אחרי שאתה לוקח אותם.

איזה מגמות מסמרות בסתיו אלה הוא אהוב עליך? תן לנו לדעת למטה!

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko