האחרון של פגאני זונדה סופר-סופר הקניט

פגאני זונדה 760 מיוחד הוקנח באינסטגרם, כמו גם נאמר כי זונדה הסופית שנבנתה במפעל. בעוד שההפקה של מכונית העל הסתיימה רשמית בשנת 2019-כאשר הוחלף על ידי הפגאני הואיירה-מאז הפיקו מספר קטן של מכוניות ומשאיות במהדורה מוגבלת.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

זוהי המכוניות והמשאית הסופית שפותחו כחלק מסדרת 760 של פגאני, שכולן מכוניות ומשאיות בהתאמה אישית המיוצרות עבור לקוחותיה המועדפים וכן מבוססים על שלדת זונדה קיימת. הם מתפקדים את אותו מנוע V12 אגדי 7.3 ליטר AMG, המותאם ליצירת 750 כ”ס (760ps, מסיבה זו השם).

מעקב אחר Pagani Huayra r

ה- Drop-Top הופק בשותפות עם LMM Design, שהתמודד עם רוכש המכונית כדי למצוא את הסגנון המיוחד שלו כמו גם במפרט. צילומי טיזר מראים את המכוניות והמשאית כוללת צריכת אוויר פחמן פחמן פחמן מפורסמת של פגאני זונדה R המפורסמת שמגיעה לחישוקי הגלילה של המכונית, כמו גם חייבת לייצר פסקול מעניין בתוך תא הטייס.
כמו כן מותאם באגף אחורי גדול, ורמז כי למרות העיצוב הפתוח, יש מעט ויתורים לביצועים. עדכון האינסטגרם של LMM Design כולל גם תמונות המתעדות את 760 Roadster שנבנו בעבודת יד במתקן של פגאני ליד מודנה, איטליה, כמו גם להציג את פריסת הפליטה של ​​סימן המסחרי של המכונית, בנוסף למרכיבי סגנון המירוץ של מתלה המשאלה הכפולה.
LMM Style מבוסס בלונדון משתמשת בשירותים כולל עיבוד תלת מימד, דוגמנות כמו גם סגנון לוגו ללקוחות. זה הוקם על ידי הארי פוור, שחתך את שיניו ויצר מכוניות ומשאיות למשחקי מירוץ.
בעלי זונדה 760 אחרים כוללים את אלופת העולם של פורמולה 1 של שבע פעמים לואיס המילטון עם זונדה 760LH שלו, ואילו ההערכה היא כי העיצוב החדש הזה שהוקם בשילוב עם LMM Style לוקח את המספר הכולל של 760 עיצובים סדרת 760 ל 22.
בדוק את הרישום שלנו של מכוניות הביצועים והמשאיות הטובות ביותר כאן …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko