רכב שטח חדש של אאודי Q1 שנקבע שיגיע לשנת 2020

רכב השטח של אאודי אמור להמשיך להתגבר, כאשר רכב שטח חדש של תינוק Q1 צפוי לקבל את האור הירוק לייצור, Auto Express יכול לחשוף.
נקודת הכניסה החדשה הזו לבעלות על רכבי שטח של אאודי נמצאת עדיין במרחק של כמה שנים מההפקה, אם כי היא צריכה להיות כאן לפני סוף 2020.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• קרוסאוברים הטובים ביותר ורכבי שטח קטנים למכירה
בניגוד ליריבות היוקרתיות BMW ומרצדס, לאאודי יש אילן יוחסין בכל הקשור לייצור מכוניות פרימיום בנקודת מחיר נמוכה יותר. ה- A1 Supermini קיים מאז 2010 והוא ללא הרף אחד המוכרים הגדולים של אאודי באירופה, ומעביר כמעט 100,000 דוגמאות בכל שנה.
כשנשאל על הסיכויים לרבעון הראשון של רבעון הראשון, בוס מכירות ושיווק של אאודי, בראם שוט, אמר ל- Auto Express: “אינך יכול להתעלם ממגמת SUV; השאלה היא כמה רחבה וכמה עמוק אנו מייצרים את התוכנית עם רכבי שטח?
“תלוי בהזדמנויות העסקיות, אנו מחליטים על תיק המוצרים העתידי. אבל אל תתפלאו אם בעוד שנתיים -שלוש אתה רואה את המכונית, כשאנחנו מנסים להגיב במהירות לשווקים, “הוסיף מנהל אאודי.
המותג הגרמני ככל הנראה ישתמש בגרסה הבאה של ה- A1 Supermini הפופולרי שלו – שנרגל במהלך בדיקות החורף – כבסיס לרכב השטח לתינוק הקרוב שלה. הדור השני A1 מגיע בסוף השנה הזו וישתף חלק גדול מה- DNA שלו עם ה- Q1, יחד עם חלק מהעיצוב של המכונית ההיא, כפי שמוצג על ידי הדימוי הבלעדי שלנו.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko