התקשרו לשרים של Scrappage Scrappage

צריכים לחשוב על גרד הדיזל העתיק ביותר כמו גם הכי מלוכלך בבריטניה כדי לשפר את איכות האוויר. זה על פי קרן RAC, שהצריכה את העיצובים המזהמים ביותר – אלה בסביבות 10 שנים או מבוגר – להוריד מהכביש.
בדו”ח חדש, הקרן מצהירה כי ישנם 29,000 מקרי מוות בטרם עת מדי שנה בגלל איכות האוויר. כמו כן, היא קוראת לממשלה לעשות משהו כדי להוריד את המזהמים המזיקים, מה שעלול לגרום למחלות קשות כמו אסטמה, מצבי לב כמו גם סרטן.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

הפופולריות של מכוניות דיזל ומשאיות זינקה בעשרים השנים האחרונות. פליטות CO2 נמוכות יותר כמו גם צריכת דלק טובה בהרבה, בתוספת הבלו ברכב כמו גם מכוניות עסקיות ותמריצי משאיות, ראו שמספרם גדל מ -1.6 מ ‘בשנת 1994 ל -10.1 מיליון בשנת 2013.
• דמי גודש בעלייה של 15 אחוזים
אולם בדרך כלל דיזל ישן יותר פולט יותר תחמוצת חנקן כמו גם חומר חלקיקי מאשר מכוניות בנזין, כמו גם אלה קשורים לאיכות גבוהה באוויר כמו גם לבעיות בריאות ובריאות. פרופ ‘סטיבן גליסטר, מנהל קרן ה- RAC, הסביר כי “אנשים רבים האמינו שעל ידי קניית דיזל הם יקבלו שימוש טוב בהרבה בדלק טוב יותר כמו גם לסייע להילחם בהתחממות ברחבי העולם עם פליטות CO2 נמוכות.
“אבל כזה היה ההתמקדות בעולם שמקבלי המדיניות פספסו את ההשפעה של עיצובים דיזל ישנים יותר בספציפיות על בריאות ובריאות במטרופולינים. שוק המכוניות והמשאיות עלה לקושי לנקות מנועי דיזל אולם אנו דואגים להציע עם המסורת של הדיזל הכי מלוכלך. ”
• מכוניות היברידיות ושירות משאיות ב- UP
דובר המחלקה למחלקה אמר לנו כי אין תוכניות נוכחות להציג תוכנית כזו כמו גם שמשרות אחרות כבר סייעו לשיפור איכות האוויר. הוא אמר: “חלו שיפורים גדולים באיכות גבוהה באוויר בשני העשורים האחרונים, כמו גם אנו משקיעים 2 מיליארד ליש”ט על מגוון פעולות כדי לשפר אותה עוד יותר. אלה כוללים קידום רכבי פריקה נמוכים במיוחד, תחבורה ציבורית ירוקה יותר, הליכה כמו גם רכיבה על אופניים. “

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko