חמשת סיפורי החדשות המובילים של השבוע

1. מרצדס C-Class נחשפה
לפני ש- C-Class אפילו נחשף רשמית, היה לנו כבר מושג נהדר איך נראה היריבה בסדרה של BMW 3 תודה אחיזה שלמה של תמונות שהודלפו כמו גם עשירים של צילומי ריגול. המראה החדש סיפק ל- C-Class תמונה הרבה יותר מבוגרת, עם קווי דמיון בולטים בינה כמו גם את ספינת הדגל S-Class. מנועים מעודכנים הוצגו באופן דומה יחד עם מנוע דיזל 1.6 ליטר דיזל חדש שמקורו במנוע ברמת הכניסה. התמחור ייחשף מוקדם יותר בשנה הבאה, אולם אנו יכולים לצפות לתווית עלות של כ- 26,000 ליש”ט.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

קרא עוד: מרצדס C-Class החדשה (2014) נחשפה רשמית
2. למבורגיני הורקאן נחשף
דיווחים ראשוניים העלו כי החלפת הגאלארדו תכונה הקבררה, אולם הרשמי חושף מאומת את העיצוב ייקרא “הורקאן”. זה מופעל על ידי גרסה מתוקנת של ה- V10 5.2 ליטר מהגאלארדו עם זאת יוצר 601 כ”ס, עד 552 כ”ס כמו גם חסכוני בהרבה. משלוחים ראשונים מאוד נקבעים לאביב 2014, כאשר העלויות צפויות להתחיל מסביבות 175,000 ליש”ט.
קרא עוד: מכונית העל של למבורגיני הורקאן חשפה
3. 11 עיצובים חדשים של אאודי אושרו
אאודי חשפה כי היא מתכננת להציג 11 עיצובים חדשים לקו. מנכ”ל היצרן הגרמני, רופרט סטדלר, אמר, “אנו נמשיך לחבר את סיפור ההצלחה הזה כמו גם להרחיב את מגוון המוצר שלנו מ -49 עד 60 דגמים. אנו רואים הצעה פנטסטית של פוטנציאל, במיוחד בקטע רכבי השטח כמו גם בקטגוריה היוקרתית בגודל מלא. ” עיצובים כמו Q2, Q4, Q6 כמו גם Q8 עשויים כולם להצטרף לטווח אאודי, יחד עם יריבה של פורשה פאנאמה בצורת סלון אאודי A9.
קרא עוד: אאודי מאשרת 11 עיצובים חדשים המתוכננים
4. רעיון קטן של ג’ון קופר עבודות נחשף
מיני הציג תצוגה מקדימה של גרסת ה- Hot John Cooper Works של ה- MINI מהדור השלישי. JCW, בתצוגה מקדימה כקונספט, יהיה הגרסה החזקה ביותר, כאשר הכוח צפוי להיות באזור 217 כ”ס מגרסה שונה של המנוע 2.0 ליטר טורבו מהקופר S. היוצא כולל גוף אגרסיבי בהרבה שנקבע מעל העיצוב הבסיסי כמו גם הושלם ב- PaintJob מיוחד. רעיון JCW יעלה לראשונה בתערוכת הרכב של דטרויט בינואר.

קרא עוד: מיני ג’ון קופר עובד רעיון מקדימה של תצוגה מקדימה
5. מרצדס צוותים עם אסטון מרטין
מרצדס כמו גם אסטון מרטין אימתו כי חתמו על חוזה שיראה את הצמד מקים מנועי AMG V8 המותאמים אישית לדור הבא של אסטון מרטינס. הרכבים הראשונים ככל הנראה מצוידים במנועים החדשים הם החלפות לתצפית כמו גם DB9, אם כי לא נקבע תאריך.
קרא עוד: שותפות מרצדס אסטון מרטין הושלמה

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko