מרצדס-AMG C 63 COUPE 2018 החדשה שזוהתה בתחפושת

למרצדס-AMG יש תיק גדול של עיצובים חמים למכירה, ולכן אנו משמשים לריגול אבות-טיפוס-כמו גם הזרם להופיע הוא C 63 עם מתיחת הפנים C 63 דוּ מוֹשָׁבִית סְגוּרָה. יריבת BMW M4 מקבלת תרעננים קלים לשנת העיצוב 2018 יחד עם שאר טווח C-Class.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

הציוצים החיצוניים אינם נראים מייד על פרד הבדיקה הזה, אולם הם שם. מאחורי החיפוי אנו מובילים להאמין שיש עיצוב סורג אופקי חדש של שני מוטות, בעוד שיש גם שינויים בצריכות האוויר כמו גם לפרופיל הפגוש האחורי. אורות LED חדשים יופיעו, אם כי אב -טיפוס זה משתמש באורות הישנים.
8

הפנים יציגו לוח מחוונים מעוצב מחדש כמו גם פאנל מכשירים, עם חדשנות כמו גם ממשקים בודדים שאושרים (בצורה מושקעת) מהכיתה E החדשה כמו גם S-Class. צפו לשדרוגי לקצץ קלים גם, ואילו צבע חדש כמו גם אפשרויות חומר יהיו זמינות.
אמנם יש מנוע דיזל חדש בנפח 2.0 ליטר הצפוי ב- C-Class השגרה לשנת 2018, אולם סביר להניח כי סביר להניח כי ה- C 63 העכשווי של ה- Cumentre 4.0 ליטר טורבו V8 יקבל ציוצים. הכוח חייב להישאר במהירות של 469 כ”ס עבור מכוניות הבסיס והמשאית וכן 503 כ”ס עבור ה- S – אם כי יתכן כי כמה תיקוני השלדה יעלו לראשונה.
נראה את C-Class המעודכן לקראת סוף השנה הזו- פוטנציאל בתערוכת הרכב של פרנקפורט- לפני שהוא יוצא למכירה לשנה החדשה. עלויות עשויות להגביר מעט את ה- C 63 הנוכחי, שמתחיל ב -63,475 ליש”ט.
האם אתה מסתכל קדימה לקופה החדשה של מרצדס C-Class Class? בואו נבין למטה …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko