פיג’ו חושף פיג’ו טרנדי חדש 208 מהדורה שחורה

פיג’ו חשפה בשקט גרסת מהדורה מיוחדת חדשה של 208 Supermini שלה, שאותה מצביע על כך שמציינים בסופו של דבר תהיה גרסת ‘מפתח’ של דגם 208 שלוש הדלתות.
נקרא המהדורה השחורה של 208, הוא מקבל קומץ ציוצים סטיילינג מובחנים כמו גם משלים כדי לגרום לו להתבדל מול שאר הטווח.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

מוצעים השלמות של שלוש צבעי צבע – Nera Black, Bianca White כמו גם אפור הוריקן, כמו גם כולם משולבים עם שחור מבריק משלים על חלקים חיצוניים שונים, כמו מראות הדלתות. גלגלי סגסוגת שחורים בגודל 16 אינץ ‘עם חריטת לייזר לבן מותאמים כסטנדרט.
• הסופרמיניס הטוב ביותר למכירה 2017
בפנים, מסך אינפוטיננט של מסך מגע בגודל 7 אינץ ‘מותקן יחד עם קישוריות Bluetooth, Apple Carplay כמו גם Android Auto, Smartphone Rirlink וכן רדיו דיגיטלי DAB.
מוצע רק מנוע אחד-Puretech 81 ליטר 81 כ”ס בנזין 82 ליטר. פיג’ו מכריז על 62.8 מגה -בתים בריצה משולבת. העלויות עבור המהדורה השחורה של 208 מתחילות מ -14,595 ליש”ט, כמו גם היא מוצעת כעת.
בעוד ש 208 הנוכחי התמזג בפנים בשנת 2015, הוא היה במכירה מכיוון ש -2012, כך שלפיג’ו אין ספק גרסה חדשה של יריבתה של פורד פיאסטה בצינור. Car Refine דיווחה בשנה שעברה כי גרסה חדשה נראית ככל הנראה תופיע בשנת 2018, ומתהדרת במראה חד יותר, New Engines, פלטפורמה חדשה כמו גם גרסה חשמלית עשויה להיות גם בכרטיסים.
האם אתה מסתכל קדימה לפיג’ו 208 הבא? בואו נבין בתגובות.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko