מרצדס-AMG GT R Roadster: המחירים שהוכרזו על 57777 כ”ס Droptop

מרצדס-AMG אישרו את מידע התמחור עבור GT R Roadster החדש שלה. הדגם החדש יגיע לבריטניה בסתיו הקרוב, הכולל את אותם שדרוגי ביצועים כמו הקופה, כמו גם קבוצה חדשה של סגסוגות קלות וגג בד מתקפל אלקטרונית. הייצור העולמי מוגבל ל -750 יחידות, כאשר המחירים מתחילים מ- 178,675 ליש”ט.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

זה מופעל על ידי אותו מנוע V8 בנפח 4.0 ליטר טורבו כמו הקופה, המייצר 577 כ”ס ומומנט של 700 ננומטר. הביצועים מוזנים דרך תיבת הילוכים עם מצמד כפול בן שבעה הילוכים לגלגלים האחוריים, כאשר מרצדס טוענת זמן 0–62 קמ”ש של 3.6 שניות ומהירות עליונה מוגבלת אלקטרונית של 197 קמ”ש.
• סקירת מרצדס AMG GT C Roadster
כסטנדרט, AMG GT R Roadster מגיע עם תקעי מנוע פעילים, דיפרנציאל נעילה מבוקר אלקטרוני, מתלה הורידה עם שופכים פעילים, היגוי גלגל אחורי פעיל וסד מנהרת סיבי פחמן להגברת הנוקשות המבנית. בדומה לקופה, הוא מגיע גם עם לוחות Aero פעילים תת רצפתיים, המנותבים אוויר לכיוון המפזר האחורי. מערכת בלימה מורכבת מקרמיקה זמינה כאופציה של 5,995 ליש”ט.
תיקוני סטיילינג מעל GT Roadster הסטנדרטיים כוללים מפצל קדמי הניתן להתאמה ידנית עם קירור קירור פעיל, מפזר אחורי חדש, חצאיות בצד התחתון, מחוגה בלם צהוב וספוילר אחורי גדול יותר. זה מגיע גם עם קבוצה של סגסוגות מפוארות, תחובות תחת קשתות גלגלים רחבות יותר של סיבי פחמן, עם גלגלים בגודל 19 אינץ ‘לציר הקדמי וגלגלים 20 אינץ’ לאחור.
בפנים, ה- GT R Roadster מגיע כסטנדרט עם זוג מושבי ספורט גזוזים בעור של נאפה כבדים, מכשיר ספורט דיגיטלי בגודל 12.3 אינץ ‘, מערכת אינפוטינציה בגודל 10.25 אינץ’, גלגל היגוי של AMG ומערכת סאונד בורמסטר פרימיום. פנסי LED עם סיוע HighBeam אדפטיבי וסיוע עיוור עיוור הם גם סטנדרטיים.
שלא כמו בדגמי המפרט התחתון, מערכת הכותרת “AirScarf” ברמת הצוואר של מרצדס היא התאמה סטנדרטית ב- GT R Roadster, וכך גם חבילת הלילה הפנימית של AMG וחבילת סיבי הפחמן של AMG Matte. שתי חבילות האופציות הללו מוסיפות חיתוך שחור עבור פתחי אוורור אווירי אוורור, וקצוות סיבי פחמן לקונסולה המרכזית והדרכונים.
כעת קרא את הסקירה שלנו על קופה מרצדס-AMG GT R. ספר לנו את מחשבותיך בקטע התגובות למטה …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko