פורד להשיל 12,000 משרות באירופה

פורד הודיעה כי היא תשפוך 12,000 משרות מכוח העבודה האירופי שלה עד 2020, מכיוון שהחברה מבצעת סדרה של “שיפורי יעילות” אשר יביאו לסגירה או מכירה של שישה מפעלים. ייצור פורד C-MAX, Grand C-MAX ו- KA+, יסתיים, בעוד שהמשרד מתכנן גם הפחתה של 20 אחוז בעלויות הניהול.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

חלק מההפסדים בעבודה קשורים לסגירת מפעל ברידג’נד בדרום ויילס, שהוכרז בחודש שעבר ויראה 1,700 אנשי צוות המיותרים. המשרד מוכר גם את מפעל תיבות ההילוכים שלה בסלובקיה למגנה, המשרד האחראי לבניית (בין רכבים אחרים) את יגואר I-Pace ו- BMW Z4/Toyota לעיל על פי חוזה.
• פורד ו- VW מאשרים ברית חדשה
פורד הודיעה בעבר גם על סגירת מפעל תיבות ההילוכים שלה בבורדו, צרפת, כמו גם על סגירת שני מפעלי האסיפה הרוסים. המשרד עובר בימים אלה כונן יעילות עולמי אשר יראה שהוא מאבד 10 אחוז מכוח העבודה העולמי שלו, אם כי 12,000 הפסדי העבודה האירופיים פירושם פורד מאירופה, המעסיקה כ -53,000 איש, מאבדת כ- 22 אחוז מכוח העבודה שלה. פורד מצמצמת גם את מספר המשמרות במפעל סארלואיס שלה בגרמניה, ואת מפעל ולנסיה שלה בספרד.
בנוסף לסיום ייצור של דגמים מוכרים איטיים, פורד תגדיל את המיקוד שלה ברכבים מסחריים, מהלך שאחראי בחלקו לקשר עם פולקסווגן שיראה את הענקים הגרמנים והאמריקאים מפתחים במשותף את איסוף אמרוק וריינג’ר משאיות.
מיולי 2019, העסק האירופי של פורד יחולק לשלוש קבוצות: כלי רכב מסחריים, רכבי נוסעים ויבוא, כאשר הקבוצה האחרונה תנהל “תיק נישה של רכבי נוסעים איקוניים”, כולל רכב השטח החשמלי בהשראת מוסטנג, המגיע בשנת 2020.
בהצהרה שפורסמה היום, פורד קבעה כיצד כונני יעילות אלה ישפיעו על פעילותה האירופית. נשיא אירופה של המשרד, סטיוארט רולי, אמר כי “הפרדת עובדים ומפעלי סגירה הם ההחלטות הקשות ביותר שאנו מקבלים”, אך הוסיף כי המשרד “מתמקד בבניית עתיד בר-קיימא לטווח הארוך עבור העסק שלנו באירופה.”

מה אתה עושה מהחדשות של פורד? הודע לנו בתגובות למטה …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko