הקיה Soul EV החדשה לשנת 2019 חשפה בתערוכת LA Motor

הדור השלישי של קיה נשמה נחשף רשמית בתערוכת LA Motor. הקרוסאובר יימכר באמצע השנה הבאה וישמש רק כמודל חשמלי לחלוטין בבריטניה, במחיר של כ -32,000 ליש”ט.
רכב השטח הקטן המובהק שומר על הפרופורציות הקופסאיות והזקופות מהדגם היוצא, אך כעת כולל פנסי LED דקים המשולבים בסורג העליון. הסגסוגות הריקודים והסגסוגות של חמש דיבורים מיוחדים ל- EV, ואילו נמל הטעינה ממוקם בצד הנהג מאחורי הסורג.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• המכוניות החשמליות הטובות ביותר למכירה
מתחת לעור, Soul EV מופעל על ידי אותה סוללה של 64 קוט”ש שתמצאו ב- KIA E-NIRO ויונדאי קונה EV. הסוללה מניעה מנוע חשמלי אחד בציר הקדמי המפתח מומנט של 201 כ”ס ו -395 ננומטר – עלייה של 110 ננומטר מעל הדגם הישן.
12

טווח רשמי יאושר בשנה הבאה, אך צפו לנתון של כ -300 מיילים בתשלום יחיד.
נהגים יכולים לשנות את חומרת הבלימה המחודשת באמצעות משוטים רכובים בהגה. קיימות שלוש רמות, כאשר הקיצוניות ביותר גורמת לרכב לעצור מוחלט כאשר המצערת משתחררת.
קיה אומרת גם כי הרכיבה והניהול של הנשמה שופרה בזכות הוספת מתלה אחורי עצמאי לחלוטין.
בתוך הנשמה כולל תצוגה חדשה בגודל 10.25 אינץ ‘על המקף, התואמת ל- Apple CarPlay ו- Android Auto. זה גם נותן גישה למערכת טלמטיקה חדשה ‘UVO’ בה ניתן לעקוב אחר חיי סוללה, סטטוס טעינה ועדכוני תחנות טעינה בזמן אמת.
שורה של ערכת בטיחות כוללת בקרת שיוט אדפטיבית, אזהרת יציאת נתיב, מסלול שומר סיוע וכן סיוע להימנעות מתנגשות קדימה ומערכת התריסת תשומת לב של נהג.
לחץ כאן לכל הנוכחים מתערוכת הרכב של לוס אנג’לס 2018 …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko