מרצדס מוסיפה כוח כמו גם טק ל- CLA כמו גם ל- GLA Variety

מרצדס חשפה סדרת עדכונים עבור ה- CLA שלה כמו גם טווחי GLA, כולל כוח נוסף וכן טכנולוגיית אינפוטיננט בקתות חדשה. הרכבים יוצעו לרכישה מספטמבר 2015.
העדכונים דומים לאלה שנראו במתיחת הפנים של מרצדס A-Class האחרונה, אם כי אין תיקוני סטיילינג הפעם. מבחוץ, השינויים היחידים יהיו תגי ‘D’ חדשים על דיזל, החלפת תג ה- CDI הנוכחי, כמו גם אפשרות צבעונית חדשה לידידותית לסביבה.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

העדכונים עבור ה- CLA מביאים את מערכת ההנעה הארבעה-גלגלים 4MATIC ל- CLA 200D כמו גם לגרסאות בלם הירי CLA 220D, ואילו לספורט CLA 250 מסופק דחיפה של 7 כ”ס, עד 208 כ”ס ל 215 כ”ס. זה לא להסיר אם היעילות מושפעת.
ה- GLA 220D נהנה מאותו דחיפה בדיוק בעוצמה, ומאפשר לו לעבור מ- 0-62 קמ”ש תוך 7.7 שניות בלבד. גם ה- GLA מקבל את ה- Infotainment Tech האחרון בסוג המערכת החדשה של מסך המגע של מסך המגע החדש (או אופציונלי 8 אינץ ‘) עם שירותים מקושרים’ חבר אותי ‘. כמו כן מתווסף גם לקצץ שחור מבריק חדש למקף.
שני העיצובים מוצעים כעת עם מערכת הבחירה הדינמית, שתעבור יחד עם שופטי ההסתגלות האופציונליים, מה שמאפשר לנהג לשנות את המתלה, המנוע וכן הגדרת היגוי של הרכב לארבעה מצבים שונים: נוחות, ספורט, אקו כמו גם אינדיבידואלי.
מרצדס חשפה גם כי היא תציג את מערכת האינטגרציה של ה- Carplay Smartphone של Apple, יחד עם מערך ה- MirrorLink, על כל העיצובים עד תחילת 2016.
האם ניצלת את טכנולוגיית ה- Carplay של אפל? ספר לנו מה אתה מאמין בזה בקטע התגובות למטה …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko