אאודי TT Clubsport טורבו קונספט: סרטון חדש שיצא

שלא יתעלם על ידי החשיפה האחרונה של סקודה של רכב העצרת של פביה אחוזה לחגיגת הכוונון של Worthersee באוסטריה, אאודי הלכה בנוסף עם TT Clubsport. רעיון ה- TT Coupe למראה חותם זה מציג תצוגה מקדימה של תכנון הולך בכביש כמו גם שואב 592 כ”ס ממנוע 2.5 ליטר תאום-טורבו.
למרות שזה פשוט סגנון כמו גם מחקר להנדסה לעת עתה, אין ספק שהוא מספק מבט לעתיד של TTs חם יותר, בנוסף לשאר הטווח של אאודי. הסיבה לכך היא שכמו שאאודי SQ7 הקרוב מרגל בעבר, זה משתמש בטכנולוגיה חדשה של טורבו חשמלי.
12

זה בהחלט יש את המראה, עם אגף אחורי שובה לב שנראה ישירות מאחת מכוניות ה- GT3 של אאודי. ארכי גלגלים שלפוחיות מאפשרות לחריצי גוף שונים לפעול כצריכת אוויר, הצדדיות מקוררות בלמים מאסיביים. הקצה הקדמי המסותע מקבל סורג קדמי פעור, צריכת מרובעת כמו גם מפצל קדמי ארוך.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

והחומר מתחת לעור חיים כמו המראה האגרסיבי. TT Clubsport מנצל את אותו מנוע של חמישה צילינדרים בנפח 2.5 ליטר בדיוק כמו ה- Audi RS3 החדש, לוקח אותו לרמה אחת נוספת עם טכנולוגיית טורבו חשמלית מתקדמת. מערכת חשמל של 48 וולט מספקת אנרגיה לסובב את הטורבואים התאומים לפני שגזי הפליטה מגיעים אליו. לחץ על קישור YouTube למעלה כדי לשמוע את הרעש המדהים כל מה שעושה.
סוללת ליתיום-יון באתחול מאחסנת אנרגיה מהתאוששות הבלמים, המשמשת לאחר מכן להפעלת מדחס שממלא את חללי המומנט למטה למטה. עליו להצביע על אגרוף מיידי דמוי טסלה מה- OFF, כמו גם על 650 ננומטר של מומנט מצביעים על הצהרות מצוינות של 0-62 קמ”ש תוך 3.6 שניות.
12

אבל אל תלחין את מכריז הטכנולוגיה החזקה הזו כמעשה רק שטויות רכב מופעיות של פאי-בשמיים. הראשי הטכני של אאודי ד”ר אולריך האקנברג מצהיר כי מערכת הטורבו החשמלית הזו היא “קרובה למוכנות הייצור” במנועי דיזל TDI, כמו גם לא רחוק בבנזין TFSI.
זה גם מספק תמונת מצב של איך יכול להיראות אאודי TT RS עתידי כמו גם איך טכנולוגיה עשויה להופיע. כמו כן ראינו את שם המועדונים ששימש בעבר במושגים חסרי גג, אולם שום דבר עם רמת הביצועים הזו.
ה- Worthersee של שנת 2015 הוא ב -13 במאי 2015, כמו גם נראה זאת, רכב עצרת האחוזה של פאביה, כמו גם נחשף שם הרבה יותר בבשר.

לחץ ממש כאן כדי לבדוק את ההערכה המלאה שלנו של ה- Audi TT …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko