קיה אופטימה החדשה המוצגת בניו יורק

קיה מכוונת למפגינים הגדולים בשוק הסלון הגדול במשק הבית עם הדור הבא של אופטימה סלון בתערוכת הרכב של ניו יורק השנה. העיצוב החדש הוצג בתצוגה מקדימה בתערוכת הרכב בז’נבה בסוג הקונספט של מרחב הספורט, אשר ככל הנראה יביא לעיצוב אחוזה בפעם הראשונה.

האופטימה תביא להחלקה טרייה בפורד מונדאו החדשה, פולקסווגן פאסאט כמו גם ווקסהול אינסיגיה כאשר היא תציג בשנת 2016, עם סמל עומס לעמוד בו בסביבות 2018. הוא יתפקד עיצוב חד יותר, פנים באיכות גבוהה יותר כמו גם כמו גם הבחירה בסולר דיזל, היברידי כמו גם פלאג-אין. בשנה שעברה הייתה לנו אפשרות לחטט סביב רכב הייצור במרכז החדש של Namyang Style, ליד סיאול.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

למרות שהתמונה הרשמית היחידה שנחשפה היא מהקצה הקדמי, אנו יכולים לראות את הסגנון נדבק בזהירות לזה של הדגם הנוכחי, עם עיבוד לעיצוב הסורג המסחרי של “טייגר אפ” של המשרד, כמו גם פגושים רעננים כמו גם פנסים.
10

עיצוב הדלק (סביר להניח שיגיע לבריטניה) כולל צריכה הרבה יותר אגרסיבית וחדה יותר בפגוש הקדמי, ואילו העיצובים ההיברידיים מקבלים סורג קדמי ריק שנפתח כשנדרש קירור. עקומות רכות יותר בפגוש הקדמי, גלגלים מיוחדים כמו גם פגוש אחורי גדול יותר שיסייע לירידה בגרירה אווירודינמית.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko