מרצדס GLC F-CELL מופיעה עם זן 272 מייל

מרצדס חשפה את ה- GLC F-Cell, גרסת תאי דלק מימן של BMW X3 שלה וכן יריבה של אאודי Q5 שכבר מאומתת לייצור, ב- תערוכת הרכב של פרנקפורט 2017.
ברכב השטח החשמלי החדש יש זוג מיכלי מימן של 4.4 ק”ג מתחת לרצפה, כל אחד מהם עטוף בסיבי פחמן כמו גם ריצה בלחץ של 700 בר. תדלוק לוקח בערך בדיוק כמו מכונית שמונעת באופן קונבנציונאלי – כשלוש דקות – כמו גם כאשר מלאות, ל- GLC F -Cell יש מגוון של עד 437 ק”מ, תלוי באיזה מצב המכונית משתמשת.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• כל העדכניות ביותר מתערוכת הרכב של פרנקפורט 2017
התפוקה המדורגת של תא הדלק של המכונית היא 147kW, עם מומנט של 350 ננומטר זמין. זה מספיק כדי לקחת את ה- GLC למהירות עליונה מוגבלת דיגיטלית של 160 קמ”ש.
20

בנוסף לשימוש בדלק מימן, ניתן לטעון את תאי ה- GLC From Rocke. זה מחדש סוללות ליתיום-יון שיכולות לעזור למערכת הכללית או להריץ את המכוניות והמשאית במצב טהור-חשמלי למרחקים קצרים (סביב 49 ק”מ).
תאי ה- F החדש ביותר יכול לרוץ בארבעה מצבים. היברידית מאפשרת למכוניות והמשאית לשאוב אנרגיה הן מתא הדלק והן מסוללת הליתיום-יון, ואילו תאי F שומר על דמי הסוללה על ידי שימוש רק בתא הדלק. הסוללה מאלצת את ה- GLC לנהל שימוש בכוח רק מתאי ליתיום-יון, בעוד ש- FEE הולך אפילו יותר מ- F-CELL על ידי טעינה אקטיבית של הסוללה כאשר המכוניות והמשאית נוהגות.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko