ג’יפ מצפן חדש לשנת 2017: פרטי המנוע שנחשפו

ג’יפ חשף פרטים טריים על המצפן הקרוב שלו, שיישב מעל ה- Renegade כמתחרה לטיגואן של פולקסווגן, כולל מידע רב יותר על מדרגות כוח כמו גם על טכנולוגיה.
ללקוחות ברחבי העולם תינתן אפשרות של חמישה מנועים, אם כי הבחירה תשתנה בין השווקים. אושרו שלושה דלק כמו גם שני מנועי דיזל, בנוסף לשלוש תיבות הילוכים.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• הקרוסאוברים הטובים ביותר למכירה כרגע
מנוע הבנזין ברמת הכניסה יהיה טורבו בנפח 1.4 ליטר Multiair 2-אותה מערכת 138 כ”ס בדיוק שהתגלתה באחיה הקטן יותר של הג’יפ החדש, ה- Renegade.
39

ג’יפ לא ציין במדויק אילו מנועים נקבל בבריטניה, אולם 1.4 ליטר הוא הסביר ביותר להופיע. זה יוצע עם האפשרות של שלוש תיבות הילוכים-ספר שישה הילוכים יהיה נפוץ בעיצובים של 4×2 עם בחירה באוטומטי בן שישה הילוכים, ואילו 4×4 עיצובים יקבלו תיבת רכב בת תשע הילוכים.
אפשרויות אחרות ברחבי העולם כוללות יחידת 2.0 ליטר Tigershark, בנוסף למולטי-ליטר 2 ליטר 2 המאומת לשוק האמריקני.
שני הדיזל של ג’יפ הם המולטי-ג’ט בנפח 1.6 ליטר עם ספר יד עם שישה הילוכים כמו גם 4×2 Drivetrain, בנוסף למולטי-ג’ט בנפח 2.0 ליטר. האחרון יוצע כעיצוב 4×4 עם תיבת ההילוכים בת תשעה הילוכים, אם כי גרסאות 4×2 יקרות פחות ייצאו למכירה.
39

מסך ההדבקה הנפוץ יהיה גדול של חמישה סנטימטרים, אם כי גם מסך בן שבעה אינץ ‘כמו גם אחד בגודל 8.4 אינץ’ גדול יותר.
הבחירות הגדולות יותר מתפקדות מסך מגע מתממשקות עם Apple CarPlay ו- Android Auto המובנות, כמו גם הבחירה בגודל 8.4 אינץ ‘מספקת גם תמיכה במחווה רב-מגע, כך שתוכלו לצבוט, להקיש כמו גם להחליק עליו בדיוק כמו סמארטפון.
ג’יפ יציע את המצפן בארבע רמות לקצץ שונות – ספורט, מוגבל, קו רוחב כמו גם Trailhawk.
39

עיצובים של Trailhawk יקבלו את תצורת 4×4 המשופרת של ג’יפ לטווח הארוך עם מערכת בחירת שטח של חמישה מצבים הכוללת מצב סלע, ​​בקרת ירידת היל, כמו גם הגדרה מגוונת נמוכה. זה גם יקבל פגושים מובחנים עם שיטה משופרת כמו גם זוויות יציאה, צלחות החלקה, ווים בוהן, בתוספת גובה נסיעה מוגבר במקצת.
המצפן יפותח בצמח החדש של ג’יפ בפרנמבוקו, ברזיל. העלות הברזילאית היא המקבילה לסביבות 30,000 $, אולם נצטרך לחכות לתמחור מסוים בבריטניה.

האם אתה אוהב את המראה של מצפן הג’יפ החדש? בואו נבין בקטע התגובות למטה …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko