רכב שטח חדש של קורוס 5 שנחשף ב- Milan Expo

קורוס הוא שם שאולי לא שמעת עליו, אולם החברה הסינית שואפת להפוך גלים בשווקים באירופה בקרוב מאוד. כבר ראינו את ההאצ’בק של קורוס 3, אך כעת 5 רכב השטח נחשף בפעם הראשונה לפני החשיפה הרשמית בחודש הבא.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

המותג חשף את יריב ה- Mazda CX-5 בתערוכת האופנה של מילאנו אקספו השנה, והצהיר שהמקום מראה את שאיפותיו ל”מסע ייחודי לסגנון התואם את רוח העיר “. בין אם המכוניות והמשאית שאתה רואה כאן מתאימים לפילוסופיה ההיא מיועדת לרוכשים פוטנציאליים להחליט.
• רכבי שטח טובים ביותר לקנות עכשיו
4

הקורוס 5 עצמו לוקח את מרבית רמזי הסגנון שלו מההאצ’בק של הקורוס 3, עם אותו סורג כרום בדיוק כמו גם פנסים עוטפים. יש יותר מרמז של קיה ספורטאז ‘בפרופיל הצדדי, ואילו הקצה האחורי זוכה לחלון שנפגע בצורה תלולה כמו גם עיצוב פגוש קשוח.
הפרטים הם נדירים עד לאיזה כוח יעבור רכב השטח של הקורוס, אולם ה- 3 כולל מנוע בנזין בנפח 1.6 ליטר 1.6 ליטר בטורבו המסוגל 130 קמ”ש כמו גם 43 מגה-ס”מ בשילוב. אם המשרד הסיני מעוניין להצליח באירופה, אנו יכולים לצפות שמכמה נוספים יוכלו לעמוד בחליפה, כאשר רמזים קודמים המפרטים היברידית תוסף היא אפשרות.
ה -5, כמו שאר טווח הקורוס, טרם מאומתים עבור בריטניה, אולם המשרד ציין לנו בעבר שכאשר הזן יארך הם יתרחבו יותר ברחבי אירופה בשנה הבאה. נכון לעכשיו גם 3 מוצעים בסלובקיה.
מה אתה מאמין בקורוס 5? בואו נבין בקטע התגובות למטה …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko