2020 מרצדס-AMG GLS 63 HITS LA עם 603 כ”ס

זהו מרצדס-AMG GLS 63 החדש, אחד העולם המון שבע מושבים חזקים. נחשף בתערוכת הרכב של לוס אנג’לס השנה, רכב השטח של ספינת הדגל נובע מאדמות בסוכנויות בבריטניה באמצע השנה הבאה.
כמו כל העיצובים החדשים מחטיבת מרצדס-AMG, ה- GLS מופעל על ידי V8 תאום-טורבו 4.0 ליטר. כאן הוא קובע מומנט של 603 כ”ס ו -850 ננומטר, המופץ למערכת 4matic עם ארבעה גלגלים של Merc באמצעות תיבת הילוכים בת תשעה הילוכים כפולות.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• סקירה חדשה של מרצדס GLS 400 D
לראשונה הותאמה גם V8 AMG 4.0 ליטר V8 עם מערכת מתנע משולבת שמרצדס מתייחסת אליה כ- EQ Boost, היושבת בין המנוע לתמסורת.
17

תחת תאוצה המנוע החשמלי מספק מומנט נוסף של 22 כ”ס ו -250 ננומטר לשיפור הביצועים; מרצדס-AMG מצהירה כי ה- GLS יכול להכות 0-62 קמ”ש תוך 4.2 שניות. המהירות העליונה מוגבלת ל 155 קמ”ש אך הבעלים יכולים להגדיל את זה ל 174 קמ”ש עם חבילת הנהג AMG. עם זאת, המנוע מסוגל גם לבצע פונקציות היברידיות כמו התאוששות אנרגיה והפעלה מחדש של מנוע חלקה עם פונקציית Stop/Start של המכונית.
כקונבנציונאלי ה- GLS 63 כולל את בקרת הרכיבה של MERC+ מתלה אוויר, הכולל פונקציה פנאומטית של מפלס עצמי. זה מאפשר ל- GLS לשמור על רמת רכב קבועה ללא קשר למהירות הפינה. שישה מצבי נסיעה (נוחות, ספורט, ספורט+, פרט, שביל וחול) משנים פרמטרים שונים של רכב כדי לשפר את הביצועים או את יכולת השטח, תלוי בהגדרה.
מבחינה ויזואלית, מהפך AMG המוכר שימש ל- GLS. הסורג הקדמי גדול כעת ומושלם בכרום, לפגוש התחתון יש צריכות אוויר רחבות יותר וארבע זנב נובעות כעת מהפגוש האחורי. ניתן להשיג גם גלגלי סגסוגת עד 23 אינץ ‘בגודל.
לחץ כאן לרשימת רכבי השטח המהירים ביותר בעולם …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko