בנטלי מפלצת מאת מולינר שהופקה עבור CES

חטיבת בניית המאמנים של בנטלי מולינר חבר כוחות עם מפלצת כדי לייצר קונטיננטל ייחודי, על המסך ב- CES בלאס וגאס. יצרני הרכב משתלבים לעתים קרובות עם מומחי שמע כדי להשיג את מערכות הרעש הטובות ביותר לרכבים שלהם – לקסוס עם מארק לוינסון, אאודי עם בנג ואולופסן, פורשה עם בורמסטר – לראשות האופנה, יש אפילו גרסת שמע של פיאט 500L אבל מערכת הרעש של בנטלי זו לוקחת כמה מכות.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• כל חדשות הרכב מ- CES 2016
המפלצת של מולינר מבוססת על בנטלי קונטיננטל GT V8 S עם זאת כדי לסייע לו להתבלט, סופקה מהפך חזק על ידי בנייני המאמן. הוא כולל את תוכנית הצבעים הייחודית של Monster של אדום כמו גם שחור לאורך כל הדרך, כאשר עבודות הגוף השחורות של המכונית גוזמות על ידי מפצלים אדומים כמו גם סביבת סורג אדום. יש גלגלי סגסוגת שחורים ומלוטשים בהתאמה אישית, כמו גם פתחי מצנפת שחורים.
6

בפנים, מולינר התאימה מושבים מותאמים אישית משלה כמו גם גזמה את כל תא הנוסעים בעור אדום מרופד, רקום ‘מפלצת על ידי מולינר’ על משענות הראש. פאנל פאשיה הוחטף בלייזר אך ורק למכונית, כמו גם צלחות בעיטה על אדני הדלתות פונקציות סיסמת המפלצת – ‘תמיד להוביל, לעולם אל תלך.’ כמו כן, אם זה לא הספיק, יש תא מיוחד שמציג את המוצר האחרון של מפלצת – האוזניות האלחוטיות של DJ Gold 24K. עם זאת אל תפחד – אלה צבועים בזהב, לא מצופים זהב, כמו גם לא יכפילו את העלות המבקשת עבור המכונית.
6

עם זאת, השדרוג הגדול ביותר הוא למערכת הרעש של בנטלי GT. עם 3,400 וואט של כוח מוסיקה, הסטריאו לא ישאיר שאלה עם הרעש של ה- V8 התאום-טורבו-טורבו 520 כ”ס מתחת למכסה המנוע. הרמקולים מכוונים ל”סאונד מפלצת טהור ” – פרופיל השמע החתימה של החברה, כמו גם מפלצת מכריז כי הסטריאו מתאים לכל ז’אנרים של מוזיקה, במיוחד היפ הופ, ראפ, EDM כמו גם רוק.
האם אתה כמו בנטלי המפוצץ הזה? בדוק את שאר הגנת ה- CES שלנו כאן …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko