הם flip flops מסוכן? הנה מה podiatrist ny צריך המדינה

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

מה: האפינגטון פרסם פרסם אינפוגרף בסוף השבוע האחרון המפרט את הדרכים המחרידות רבות כי flip flops הם האיום הגדול ביותר על הרגליים מאז, אה, אלכסנדר McQueen של “ארמדיל” עקבים? או קרוקס 2007 עידן, לפני שהם ראו את האור?

פרסום זה עשוי לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

מה הם אומרים:

זה מצרך summertime עשוי להיות בריאות אמיתית פלופ בריאות. מלבד היעדר האבטחה לכאורה (כלומר, אתה הרבה יותר רגיש לאובייקטים ירד, אצבעות אצבעות כמו גם כמו), זוג המועדף שלך עשוי להיות מזיק ברצינות את הרגליים. “הרגליים הן הבסיס לכל הגוף שלך. זהו בסיס השלד “, אומר ג’קי סוטר, פודיאטריסט בניו יורק. “זה אפקט דומינו … שאר המפרקים שלך, כמו גם עצמות צריך לפצות”.

מה שאנחנו אומרים: הסיפור הומופוסט הוא במקור שכותרתו, “איך שלך flops שלך הורגים את הרגליים”, אשר אפילו היינו צריכים להודות היה קצת אזעקה. מי ידע שההוויאנות הכחולות שלך היו ממש קר-דם, רוצחים שקטים? אתה לעולם לא תסתכל על נוח שלך, breezy flops בדיוק אותה שיטה שוב!

שיתפנו בעבר סיפור אזהרה דומה על Flip-Flops להיות איזה סוג של חיידקים, אבל זה מניות infrographic הרבה יותר podiatric כאבים. תאמינו Bunions, שלפוחיות, חיידקים, סדקים עצם, כמו גם plantar fasciitis (מצטער לשבור את הדפוס alliterative כאן, אבל זה מונח רפואי – אין שיטה סביב זה). ואכן, הסיפור עורר הרבה שאלות בקרב הקוראים, במיוחד מדוע אנשים מהוואי, כמו גם שאר העולם ללבוש את נעלי הבית כל יום בלי לרוץ לבעיות שהועלו בסיפור. זה ראוי להזכיר, עם זאת, כי המאמר קצר מציעים עצות מעשיות בדיוק איך לקנות זוגות הרבה יותר טוב של flip-flops.

אז, הם flip flops מסוכן? כמו כל סוג של מוצר אחר אנו לובשים ו / או פוטנציאל להתעלל בכל יום, הם יכולים להיות. עם זאת, כך יכול עקבים גבוהים (אולי, אפילו הרבה יותר). בסופו של דבר, התמתנות, היגיינה, כמו גם תחושה של קונה גדול יבוא שיטה ארוכה בשמירה על אלה סיכונים פוטנציאליים מטרים במפרץ.

בדוק כאן את הסיפור המלא.

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko