קן אוקויאמה מציגה את Kode57 Hypercar Hyperar במונטריי

מונטריי, קליפורניה, ראתה את נתח ההוגן שלה ברכב המרהיב במהלך שבוע הרכב של מונטריי, אך אחד הבריחים ביותר צריך להיות הרעיון של Kode57. שפותח על ידי קן אוקויאמה, זהו מפלצת המופעלת על ידי V12 עטופה בבודשיל מדהים (אם מעט מטורף), וקן אומר שזה עשוי להפוך אותו לייצור מוגבל. ה- Kode57 ערך את הופעת הבכורה שלו בכינוס המוטורספורט של Quail 2016.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

קן אוקויאמה הוא ראשו לשעבר של בית הסטיילינג המפורסם פינינפרינה, ובתקופתו שם פיתח מכוניות ידועות כמו פרארי אנזו, מזראטי קוואטרופורטה, קונספט כלוב ציפורים של מזראטי וכמה מושגים חד-פעמיים. ה- Kode57 חולק פרטים מסוימים, כמו העיצוב הקדמי הדוחף, עם האנזו, אך יש לו כמה רמזים עיצוביים מובחנים, כמו דבשות אווירודינמיות מאחורי תא הטייס ומצגת דלתות התאבדות.
• היפר -מכוניות הטובות ביותר לרכישה עכשיו
6

ה- Kode57 מציג את ההנדסה שלו דרך כנפי ראייה נפלאות כמו גם כיסוי מנוע ברור. ואיזה מנוע זה-V12 בנפח 6.0 ליטר מוציא סביב 600 כוחות סוס. עם גלגלי 21 אינץ ‘אדירים בפיראלי P צמיגים אפס, לא צריך להיות שום בעיה להכניס את כל הכוח הזה לאדמה. למעשה, מקלטים ידועים של פרארי נוביטק רוסו, שהתמודד עם המכונית, יש את היכולת להגדיל עוד יותר את הכוח.
• מכוניות הקונספט הטובות ביותר בתערוכת הרכב של ז’נבה
נובריקט רוסו יכוון גם את ההשעיה לדרישות הלקוחות, כאשר מערך מותאם אישית מסוגל לעלות ב -45 מ”מ כדי לסייע בחניית רכב ונהיגה בעיר.
בפנים, Kode57 לבוש בעור בעבודת יד וזמש – תמצית היוקרה. זה לא רכב מסלול מופשט ספרטני שם עם מיזוג אוויר, מושבים חשמליים והגה מתכוונן שכולו כולל.
6

השם ‘Kode57’ נוצר בהשראת שנת 1957. אוקויאמה אומר שהשנה הייתה “ידועה בה נולדו מספר רב של מכוניות אגדות ומירוצי מוטורינג צברו עולם חזק בעקבות”.
אל תצפו לראות את הרעיון של Kode57 בכל רחבי העולם – הייצור יהיה מוגבל להפליא. ובכל זאת, זה יכול להיות פריט היוקרה העליון עבור חובב הרכב שכבר יש לו כמעט הכל.
מה אתה חושב על ההיפר-מכונית המופעלת הזו? הודע לנו בתגובות למטה …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko