אאודי SQ8 TDI חדש שהושק עם 429BHP

אאודי השיקה גרסה חדשה וממוקדת ביצועים של קופה הדגל שלה: SQ8. אמורים להגיע לסוכנויות אירופאיות בהמשך הקיץ, המותג הספורטיבי החדש ביותר של המותג הגרמני מגיע עם סולר דיזל חדש-היברידי חדש, מגוון תיקוני שלדה ושלל שדרוגי סטיילינג וטכנולוגיה.
ה- Audi SQ8 החדש מופעל על ידי דיזל דו-ירי-היברידי בעל טורבו-טורבו-טורבו, המייצר 429 כ”ס ומומנט של 900 ננומטר. הביצועים נשלחים דרך תיבת הילוכים אוטומטית עם שמונה הילוכים למערכת ההנעה של כל הגלגלים של אאודי; אאודי אומר כי ה- SQ8 יפגע 0-62 קמ”ש תוך 4.8 שניות וימשיך למהירות עליונה מוגבלת אלקטרונית של 155 קמ”ש.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• המכוניות המשפחתיות המהירות הטובות ביותר למכירה
מגדשי הטורבו של המנוע ממוקמים בתוך “V” של החסימה, שלטענת אאודי יוצרת תגובה טובה יותר של מנוע. כדי להגביל עוד יותר את ההשפעות של פיגור טורבו, המנוע של SQ8 כולל טעינת טורבו רציפה, כאשר רק מטען קטן פעיל במהירויות מנוע נמוכות ומטען גדול יותר העוסק מעל 2,200 סל”ד.
11

מדחס המונע על ידי חשמל מסייע למגשני הטורבו כאשר הם מתחילים ומאיץ ממהירויות נמוכות יותר, ומפצה על חוסר הגידול של הטורבו בסיבובים נמוכים על ידי הוספת לחץ נוסף לצריכה. אאודי טוענת שהמערכת מחליקה את אספקת החשמל.
המדחס מוזן על ידי אותה חבילת סוללות ליתיום-יון 48 וולט העומדת בבסיס המערכת המתונה של SQ8. הכולל מתנע אלטרנטור מונע על ידי חגורה ומערכת התאוששות אנרגיה, הוא יכול להניע את קופה קופה-SUV במהירות של עד 14 קמ”ש ולהחזיר עד 8 קילוואט אנרגיה תחת האטה.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko