סיטרואן כמו גם צוות Le Coq Sportif עבור H van Homage המסורתי

The Citroen H Van, הרכב התעשייתי המסורתי הוקיר בספקי אוכל רחוב מסוגננים של ימינו, הוא בן 70 השנה. סיטרואן הרגיש בבירור שהוא צריך לסמן את האירוע כמו גם בחרה לעשות זאת עם שתי המרות טנדר חד פעמיות מיוחדות במיוחד בתערוכת הרכב התעשייתי לשנת 2017.
במה שהיצרן מסביר כ”שותפות טבעית בין שני מותגים צרפתים איקוניים “, סיטרואן איחד כוחות עם Le Coq Sportif כדי להפוך טנדר H מסורתי כמו גם שיגור עכשווי לסדנאות אופניים ניידים. שני רכבי סיטרואן מחופשים בתכנית צבעונית נהדרת של טריקולור עם סמלי הלוגו של המותג בגדי ספורט, Le Coq Sportif, ממוקם באופן בולט.
20

בפנים, שני הטנדרים מציעים מתקני עבודה לתיקון אופניים המשקפים את זמנם בהתאמה. ה- H Van מתמקד ב’אותנטיות כמו גם בנוסטלגיה ‘עם עור שוקולד, עץ בהיר משלים כמו גם כלים פשוטים התלויים מהקירות. המשלוח מדרג שביל עכשווי יותר עם עץ שחור, עור לבן – הכולל תפרים אדומים, לבנים כמו גם כחולים – כמו גם מתלה גג להביא שני אופניים.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

במפרץ המנוע, Van משנת 1947 שומר שומר על מנוע 1.9 ליטר 52 כ”ס, וכתוצאה מכך מהירות עליונה מוצהרת 63 קמ”ש. המשלוח מקבל דיזל יורו 6 בנפח 1.6 ליטר סיטרואן. שני הטנדרים אמורים להיות מנוצלים באירועי שיווק של Le Coq Sportif לאורך כל השנה.
מה אתה מאמין לשותפות של סיטרואן עם לה קוק ספורטף? בואו נבין למטה …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko