בלוג: Variety Rover מציג

בעוד שמייצרים אחרים סומכים על זרמי הווידיאו באינטרנט או אירועים אישיים קטנים כדי לחשוף את הדגמים החדשים ביותר שלהם, זה היה מרענן לראות את לנד רובר בוחר בית ספר ישן, משובץ ידוענים, שמפניה- אקסטרווגנזה ספוגה. ממה שראיתי את הזן החדש רובר מסוגל לחלוטין לקחת את ההייפ, כמו גם את כל דבר אחר, בצעדו.

המקום – מוסד הבלט המלכותי בפארק ריצ’מונד המשתרע בלונדון – לא היה יכול להיות הרבה יותר מתאים. במקור הוזמן כמתאמת ציד על ידי ג’ורג ‘הראשון בשנת 1727, הוא נכבש על ידי המלכה אמא ​​במשך המון שנים כמו גם בית למלכה אליזבת השנייה כתינוקת. בקיצור זה ארגון בריטי – ממש כמו המכוניות והמשאית שהוצגו אמש.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

היה ראוי כי קומץ מהצוות האולימפי הבריטי הניצחון שלנו נכח, כולל זארה פיליפס, ויקטוריה פנדלטון וכן גרג רתרפורד, בנוסף לבחירה של דוגמניות, כוכבי פופ כמו גם שחקני רוגבי באנגליה, להשאיל את האירוע א ‘ איזון מגוון מאוד של רובר-אסק בין תחכום כמו גם קסם קשוח.
כל אנשי מפלגה בתפיסה כי וראובר וראוי הוא ארמון ג’ין על ארבעה גלגלים, או שפותחו בעיקר עבור המוסד המנוהל בצ’לסי, הוכנסו היטב למיקומם כאשר עשתה את הכניסה המרהיבה שלו. הוא מופיע במפתיע בחלק האחורי של אגם מעשה ידי אדם, הוא צלל למים באותה מידה כמו מכסה המנוע שלו, התנדנד כמו גם טפס מעל סדרת סלעים לפני שהתגלגל על ​​הבמה.
במבט ראשון מאוד, הכל פשוט גם לדחות את Rover Variety החדש הזה כגרסה קלה של המכונית הנוכחית, אולם סיפקה את האפשרות לראות אותה במתכת כמו גם לדבר עם המהנדסים, היא הוציאה את הביטוי ‘ בקושי “בקושי עושה את זה צדק.
בלב כל הרווחים של הדגם החדש הוא קליפת גוף אלומיניום המעריכה 180 ק”ג פחות ממבנה הפלדה של הדור הקודם. למען האמת, זה קל יותר ממעטפת של סדרת BMW 3, כמו גם מעריך רק כמה קילו הרבה יותר מאשר הקאנטרימן הזעיר.
על ידי הפשטת 420 ק”ג בסך הכל, רווחי הדפיקה כוללים צריכת דלק גבוהה יותר, שיפור ביטחון וטיפול טוב בהרבה. אוקיי, אז נצטרך לחכות עד שנניע אותו כדי לאמת את האחרון, עם זאת הייתי בטוח שבבית שלי שהוא מרגיש הרבה יותר זריז מאחורי ההגה.

זה בדרך כלל לא עיצוב חדש לוקח קפיצה כה ענקית קדימה, כמו גם מוציא נתח כה משמעותי מהתחרות. כמו כן זה נדיר עוד יותר כאשר המכוניות והמשאית היוצאת כבר מקדימות את החבילה. אל תטעו, ה- Variety Rover החדש כתב מחדש את ספר המדיניות, כמו גם מדרגות בחוזקה סיפור הצלחה אחד נוסף בריטי בקיץ הקרוב.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko