סוף הדרך לדיזל סובארוס

סובארו לא ימשיך להציע מנועי דיזל בטווח שלה על פי הבוס בבריטניה כריס גרהאם. בשיחה עם Auto Express בתערוכת הרכב של ז’נבה, הוא אמר: “אנחנו יכולים רק למכור את מה שהיצרן מייצר, ולהתקדם קדימה זה נראה כאילו הם כנראה לא יפיקו דיזל.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

“אנו עובדים קשה מאוד, במיוחד בסקוטלנד ובצפון אירלנד, ששניהם אזורי דיזל הארדקור מאוד. הבטחנו לעצמנו מספיק דיזל כדי להעביר אותנו מעבר לנקודה של מתיש את כל אותם לקוחות שרוצים להשתנות כרגע. בחשבון את נפילת הלקוחות היא, במקום שלוש או חמש שנים, שבע שנים [מחזור].
• סיכום תערוכת הרכב של ז’נבה לשנת 2018
גרהאם אמר כי לסובארו יש “מלאי להחזיק אותנו בוודאי עד סוף השנה הזו, אולי לרבעון הראשון [שלושת החודשים] בשנה הבאה. אנחנו לא חושבים שתהיה עצירה סיטונאית מחר, שם כולם מפסיקים לקנות דיזל, אז אנחנו די נוחים עם המניה שאנו מחזיקים.
“אם המכירות יתחילו לגדול מכיוון שהקונים חושבים ‘אם אני לא קונה עכשיו, אני לא אקבל עוד אחד’, נצטרך לנהל את זה.
“אנו עובדים עם הסוחרים כדי להתחיל להציע דלק כדי לנסות להבטיח שנסיעת מבחן נלקחת רק לשם השוואה [עם דיזל]. יש אנשים שימירו, אך לצערי לא. אומר את זה, אני חושב שהם יעשו כי קונה סובארו הוא קונה סובארו … אנו בטוחים כי חלק גבוה ייצמד עם סובארו כמותג. ”
הבוסים של סובארו מודים שהמשרד איחר למסיבה עם דיזל, כאשר הסובארו הראשון המונע על ידי דיזל לא הוצג עד 2007, עיכוב נזקף לזכותו של המשרד לדבוק במנוע המופנה אופקית-שהפך ליחידת האגרוף הראשונה בעלת טורבו.
גרהם חושש שהאיחור של סובארו בהשקת מנוע היברידי יכול להיות האיום הגדול ביותר על העסק, לפחות בבריטניה. עם זאת, הפלטפורמה הגלובלית החדשה של סובארו, העומדת בבסיס ה- Subaru XV והאימפרזה האחרונה והיא תהיה הבסיס של כל הדגמים שלה בשנים הקרובות, הונדסה לקבל מנועי דלק כמו גם מדרגות כוח-חשמליות והיברידיות.
הוא הציע שעם הזמן, ניתן להציע את כל הדגמים בטווח עם בחירה של שלושה מדרגות, מכיוון שיהיו מעט מכשולים טכניים בדרך.

האם אתה חושב שאיחור בהשקת מנוע היברידי יכול לפגוע בסובארו? תן לנו לדעת את מחשבותיך בתגובות למטה.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko