המהדורה המוגבלת של Land Rover Defender Works V8 גביע שנחשף

זהו גביע ה- Land Rover Defender Works V8 החדש. זוהי גרסה שונה של גרסת הדור הקודם של 4×4 האייקוני של החברה, שנבנתה על ידי Land Rover Classic ונועדה לחלוק כבוד למרוץ שטח הגביע של גביע המותג משנת 1989.
המחירים מתחילים מ -195,000 ליש”ט עבור הדגם הקצר של Base 90 – והייצור יוגבל ל -25 דוגמאות בלבד.

10 המובילים 4x4s ומכוניות מחוץ לכביש לקנייה 2022

המגן המנצח גביע הגמל המפורסם של בוב איבס משנת 1989 הופעל על ידי מנוע דיזל בן ארבעה צילינדרים בנפח 2.5 ליטר. עם זאת, הומאז ‘חדש זה כולל V8 ליטר V8 של יגואר רובר, המגרש 399 כ”ס ומומנט של 515 ננומטר. המנוע מזווג לתיבת הילוכים אוטומטית עם שמונה הילוכים ושולח כונן לכל ארבעת הגלגלים דרך תיבת העברה דו-מהירה.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

לנד רובר שיפרה גם את יכולת השטח האגדית של המגן, והוסיפה מתלים מצומצמים, מוטות אנטי רול חדשים, שיפור בלמי דיסק עם מחוגה של ארבעה בוכנות וגלגלי פלדה כבדים בגודל 16 אינץ ‘עטופים בצמיגי שטח בוץ.
הקונים מקבלים גם מגוון של תיקונים חיצוניים פונקציונליים וקוסמטיים, כולל כננת קדמית, מתלה גג, צריכת שנורקל ומנורות ספוט LED. יש גם כמה ציוד בטיחות נוסף, כגון לוחות הגנה מתחת לגוף וכלוב גליל רב-נקודתי רכוב חיצוני.
עבודות הגוף של המכונית מסתיימות גם בגוון דומה של צהוב כמו רוכב הגמלים המקורי, ואילו קשתות הגלגלים שלה, מכסה המנוע והדלת האחורית מסתיימים בנוגד שחור נרוויק. פנסי LED מגיעים גם הם כסטנדרט, יחד עם סורג רדיאטור מורשת ו”גביע לנד רובר “במהדורה מיוחדת.
בפנים, ה- Defender Works גביע V8 מקבל שעון ייחודי ללוח המחוונים ולמערכת האינפוטינקט הקלאסית של JLR, שתוכננה להיראות כמו הסטריאו של המכונית המקורית. לנד רובר הוסיפה גם זוג מושבי רקארו, חתוכים בריפוד עור שחור ותפרים צהובים מנוגדים.
בהמשך השנה יוזמנו הקונים להתמודד באתגר בלעדי בן שלושה ימים בטירת איסטנור בהרפורדשייר. האירוע יהיה הפעם הראשונה שלקוחות יניעו את המכוניות החדשות שלהם וכל קונה יקבל שכר לימוד מצוות נהגים מנוסים – כולל נהג פעלולים ושגריר לנד רובר ג’סיקה הוקינס.
כעת קרא את הסקירה שלנו על הדור הקודם Land Rover Defender Works V8 …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko