כיצד לקנות Gilt Groupe

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

אופנה מתרגשת על הדברים הקטנים כשהיא קניות – אותיות מוזהבות מעל הדלת הקדמית של בוטיק מעצב, כי הראשון למות לאנסמבל שהופיע בחלון, את השיטה כי המכירות שותפים איכשהו הצליחו לקבץ דברים יחד אז אתה מגלה בדיוק מה שאתה מחפש בתוך שניות (אבל לא בלי לגלות קודם כל דבר שמעולם לא ידעת שאתה צריך). אה, כן, אלה הם רגעים serendipity של קניית כי אחד בדרך כלל מתגעגע כאשר קונים באינטרנט, אלא אם אתה קונה ב Gilt Groupe.

פרסום זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

מרגע שאתה מאוד רואה את זה שחור כמו גם דף הבית הזהב, אתה מרגיש כאילו אתה בוטיק מעצב. ההבדל היחיד: הכל על המכירה. עם זאת, לפני שאתה נסחף על ידי מוזהב, כמו גם נצנצים, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת.

איך לקנות קבוצת מוזהב

זה יותר מאשר בגדים.הסתדרות, הצטרפתם קבוצת מוזהב מתוך תקווה מתמדת, כי אתה, יום אחד, לגלות זוג של louboutins עבור $ 100. עם זאת לא מה באתר הוא ללבוש. ישנם צעצועים של ילדים, כלי בית, נסיעות, כמו גם בשר. לא כל לביש (אלא אם כן אתה גאגא), אבל כל מסוגנן.

אתה חייב להזמין חברים.כאשר אתה מצטרף, אתה קרוב לוודאי מתפתה לדלג על “הזמן חברים” דף, כמו גם לקבל ישר לדברים הגדולים, עם זאת Simmer למטה, כמו גם כמה כתובות דואר אלקטרוני, שכן אם כי אם אחד מאותם חברים עושה רכישה, אתה מקבל 50 $. כמו גם עם כל כך הרבה הצעות מדהימות לנשים, גברים, כמו גם ילדים, רוב הסיכויים, אתה חברים יעשה רכישה.

שמור על העין שלך על הפרס. אם זה באמת שמלת גלישת DVF או Pronza Schouler Satchel שאתה רוצה, לחכות את זה. קבוצת מוזהבת אומרת לך למה לצפות במכירות הקרובות, כמו גם גם מאפשרים לך להבין בדיוק כמה זמן יש לך נשאר כדי snag פריט מסוים, אז אתה אף פעם לא משחק עם סיכוי. זה אמר, להיות סבלני כמו גם לחכות חתיכה מושלמת לבוא.

מוזהב יכול להיות קצת teater.don’t אתה שונא את זה כאשר אתה סתיו באהבה עם פריט, רק כדי למצוא את זה לא במלאי בגודל שלך – או שזה לא במלאי בכלל? כאשר גלילה עם סנדלים שחורים מושלמת, אתה יכול לגלות זוג מדהים של mcquedens כי נמכרים לחלוטין, או זוג D & G המוצע בכל גודל עם זאת. זה קורה, אבל זה לא תמיד סופי. Guild Groupe יכול בדרך כלל snag snag יותר של פריט, כמו גם אם אתה שם את עצמך על רשימת המתנה, אתה ציון אפשרות הגון של מקבל את זה בפעם השנייה, אבל אין הבטחות.

זה העסקה האמיתית. כן, כי תיק מרני הוא 50% הנחה, אבל זה עדיין $ 600 (Ouch). לפעמים ככה, זה נהדר להבין את זה, לפחות, אתה יכול לסמוך על הבטחתו של Gult Groupe של האותנטיות. קמעונאי מורשה של כל מותג הוא מוכר, נשבע מוזהב שכל מוצר הוא התווית שהוא מבטיח להיות.

כללי החזרה. הקבוצה מקבלת רק מחזירה על הלבשה, הנעלה, תיקים, משקפי שמש, כובעים, צעיפים, קשרים, חגורות, חפתים, כמו גם תכשיטים, אלא אם כן צוין אחרת בדף פרט המוצר. כמו גם מעת לעת, אפילו כמה אלה יהיו מכירה סופית. אם אתה לא ספציפי לחלוטין לרכישה, לבדוק את מדיניות ההחזרה על זה לפני הקנייה, כמו גם להבין שלעולם לא תוכל להחזיר פריטים עבור הבית או (ברור) מזון. עבור פריטים הניתנים להחזרה, Guild Groupe נותן לך 21 ימים כדי להחזיר אותו עבור החזר או האשראי לאחסן.

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko