כל מה שרצית לדעת על ביצים (אבל פחדו לשאול)

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

עם חג הפסחא מגיע בסוף השבוע הזה, יש לנו הרגשה אנשים רבים יהיה רכישת ביצים השבוע. רכישת ביצים לא קל כמו שהיה פעם, אם כי! אורגני, טווח חופשי, כלוב חינם, AA, א … מה זה אומר? ועושה את כל זה באמת משנה? כאן, בזמן לחג הפסחא, הוא הגודל שלנו לרמות על כל מה שאתה רוצה לדעת על ביצי עוף … אבל פחדו לשאול. אל תפחד, באמת … אנחנו נעשה את זה בקלות!

אורגני לעומת ביצים לא אורגניות – ביצים כי הם אורגניים מוסמכים מיוצרים באמצעות אמצעים אורגניים. עוף מוזנים עם מזון אורגני. התרנגולות חייבות גם לחיות בסביבה חופשית של כלוב ויש להן גישה אל בחוץ. תרנגולות אלה הן גם נטולות אנטיביוטיות (חריגים ניתנים להתפרצויות זיהומיות בפלוק). בנוסף לשמירה על הסטנדרטים האורגניים של עוף וביצים, לביצה להיחשב אורגני הטיפול של העוף חייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים בעלי חיים רווחה.

טווח חופשי לעומת כלוב חינם ביצים – תוויות אלה הם הבעייתיים ביותר כשמדובר ביצים. “טווח חופשי” מעלה על חזיונות של תרנגולות מאושרות משתלבות בין הדשא הירוק. המציאות היא כי מחלקת החקלאות של ארה”ב אין סטנדרטים להכתיב את השימוש במונח “טווח חופשי”, המאפשר יצרני ביצים לתווית חופשית כל ביצה כמו ביצה טווח חופשי. למעשה, כדי להעפיל כמו טווח חופשי, לול עוף צריך פשוט יש דלת שנותר פתוח חלק מהזמן. “כלוב חינם”, לעומת זאת, הוא מונח כי בעצם מעורר משמעות דומה כמו “טווח חופשי”, ההבדל להיות חוות להרגיש את המונח פחות מטעה. אין הגדרה משפטית של כלוב חינם.

דירוגים ביצה: לעומת AA – בארצות הברית, ביצים מדורגות על ידי מחלקת החקלאות של ארה”ב. ביצים מדורגות על פי איכות הפנים של הביצה, כמו גם מצב של פגז. לדברי ויקיפדיה, “ארה”ב כיתה א.א. ביצים יש לבנים כי הם עבים המשרד; חלמונים כי הם גבוהים, עגולים, כמעט ללא פגמים; ונקייה, פגזים רצופים. U.S. כיתה ביצים יש מאפיינים של ביצים כיתה AA, אלא כי הלבנים הם “סביר” המשרד. U.S. Brading B ביצים יש לבנים שעשויים להיות דקים חלמונים שעשויים להיות רחבים ומחמיאים מביצות של ציונים גבוהים יותר. הקונכיות חייבות להיות רצופות, אך עשויות להראות כתמים קלים “. כיתה ביצים נמכרים ביותר בסופרמרקטים ב U.S. כי אין הבדל בריאותי בין כיתה A ו- AA, רכישת כיתה ביצים היא אפשרות טובה לחסוך כסף.

בגד גדלים – הגדלים הנפוצים ביותר של ביצים לראות בסופרמרקטים הם ג’מבו, גדול במיוחד, גדול ומדיום. ביצים בינוניות מוגדרות יותר מ -1.75 גרם, גדולות יותר מ -2 גרם, גדול יותר מ -2.25 גרם, ו ג’מבו גדול מ -2.5 גרם. אם אתה מסוגל לקבל את הידיים על ביצים בינוניות, יהיה לך הזדמנות נהדרת להציל קצת מזומנים. אתה יכול לקבל 18 ביצים בינוניות באותו מחיר כמו תריסר ביצים גדולות או גדולות במיוחד. ומכיוון שביצים משמשים בדרך כלל כמרכיבים במזונות אחרים (כגון פנקייקס, עוגיות וכו ‘) באמצעות ביצה קטנה מעט לא תעשה את ההבדל.

עכשיו שיש לך ידית על מה כל התנאים האלה מתכוון בתוכנית של כל הדברים ביצה, תסתכל על העבר שלנו על prepping עבור הפסחא עבור עצות נהדרות על איך לעשות את זה חג הפסחא הירוק. לעשות את זה ירוק פסטל.

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko