‘בדיוק כמה רווחי רוכשי רכב ליצרנים?’

אז בדיוק עד כמה רוכשי הרכב הרווחיים עבור יצרני המנוע הגדולים שם בחוץ? כמה בדיוק הם מוציאים מלקוחותיהם מדי שנה? כמו גם רמות ההכנסות מתאימות או מוגזמות?
אם אנו מסתכלים על שחקני הליגה הענקית במהלך השנה הכספית מאפריל 2015 עד מרץ 2016, סוזוקי מפילה אותנו למכובד מתחיל עם דמות של קצת פחות מ -1 מיליארד דולר, ואילו חבריה היפנית, מאזדה רשמה מעט על סימן 1 מיליארד דולר.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

סנדוויץ ‘בין השניים היה פיג’ו-סיטרואן על מיליארד. מנוע דונגפנג של סין עשה מיליארד כמו גם חצי. טאטא מוטורס של הודו, 1.7 מיליארד דולר, כמו גם קיה מדרום קוריאה, 2.3 מיליארד דולר. הונדה מוטור (2.9 מיליארד דולר) לא נמצאת הרחק מאחורי רנו ב -3.1 מיליארד דולר, ניסאן הכניס 4.4 מיליארד דולר ואילו SAIC של סין (אבא של מ.ג.) הפך הכנסות בריאות של 4.7 מיליארד דולר.
יונדאי מוטור הרוויח 5.7 מיליארד דולר כמו גם קבוצת ב.מ.וו הגיעו ל -7 מיליארד דולר על האף. איך זה עבור היעילות הגרמנית-סייעו כמו גם על ידי רולס רויס ​​הקטנה כמו גם של בריטניה?
• “טויוטה העמידה אחת מעל קבוצת פולקסווגן כאשר היא נוגעת להרוויח שילינג”
נראה שפורד היה שליו באופן מוזר לאחרונה, ובכל זאת זה לא יכול היה להימנע מהדוד הנרי לחרוש הכנסות מדהימות של 7.4 מיליארד דולר – הרבה יותר מפי שניים מהשנה הכספית הקודמת של פורד. דיימלר (זו מרצדס כמו גם חברים לך כמו גם לי) מרוצים עלייה קטנה ל -9.3 מיליארד דולר. הכנסות של 1 מיליארד דולר לחודש צריכות להיות המטרה האמצעית של דלפקי השעועית של Merc, שמבינים שהנזק שנגרם לעצמו ב- Arch Rival, קבוצת פולקסווגן, הוא דבר שהם יכולים גם כן.
תודה בעיקר לסיוע מציל חיים של הנשיא אובמה בשנים האחרונות, GM הרוויחה 9.7 מיליארד דולר-הרבה יותר מפי שניים מהשנה קודם לכן.
• “מפיק המכוניות המוביל בעולם זקוק למעצב הבכיר בעולם”
אני רומז בזה את השיטה הכי נחמדה כשאני קובע שטויוטה אמין בצורה משעממת, כמו גם כמה מהמכוניות שלה. אני מבין את זה מאז שביליתי עם העסק בטוקיו כמו גם נהגתי/הפלגתי את הדוברה שהיא הקאמרי. החברה היפנית אמינה להפליא כאשר היא נוגעת גם להפוך רווח. דמותה של 19.3 מיליארד דולר גבוהה בהיב עם טויוטה כדי להתקשר לטלפון לאחד מעשרת העסקים הרווחיים הרבים בעולם.

כמעט שכחתי … בקצה ההפוך של הסולם נמצא קבוצת פולקסווגן. למרות האמת היא הציעה מיליוני כלי רכב כמו גם טנדרים, הקבוצה לא עשתה הכנסות של אחוז במשך 12 החודשים המדוברים, שרק מעטים מהם נכלאו על ידי מחלוקת הדיזל שלה. באופן בלתי נתפס, היא רשמה הפסד משמעותי של 1.5 מיליארד דולר. כל סוג של תגובה עוד יותר ממני על זה, אני חושב, יהיה מיותר.
מה אתה מאמין בדמויות האלה? השאירו לנו תגובה למטה …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko