טסלה מפרסמת רווחי שיא בין Chaos Chao Chaos

טסלה פרסמה את הרווחים שלה ברבעון השלישי של 2021, כאשר הכנסות חברת הרכב החשמלי מרוכזות לרשומה של 1.6 מיליארד דולר (1.15 מיליארד ליש”ט) לתקופה.
הכנסותיה של טסלה היו גם כן קביעת שיא, טיפסו לכ- 13.8 מיליארד דולר (כמעט 10 מיליארד ליש”ט), אם כי נתון זה נפל מעט מ -14 מיליארד דולר (10.1 מיליארד ליש”ט) שצפויים על ידי אנליסטים בוול סטריט.

Tesla CyberTruck התעכב עד לפחות 2023

ניתן להניח את הרווחים של טסלה לצמיחת החברה במכירות, כאשר הבנייה העסקית בסביבות 240,000 כלי רכב בין יולי כמו גם ספטמבר – עלייה של 64 אחוזים בשנה. זה למרות המחסור ברציפות ברחבי העולם המוליכים למחצה, שהשפיע על יכולת הייצור של יצרנים ענקיים רבים, בעוד שהרווחים לרכב צנחו באותה מידה כאשר חלק גבוה יותר של מכירות הוא המכוניות במחיר הנמוך.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

מתקני המפעל הצומחים של טסלה כוללים כעת צמחים בשנגחאי, קליפורניה כמו גם טקסס, עם המתקן החדש של המשרד בפאתי ברלין בגלל התחלת הייצור בהמשך השנה. המתקן של טסלה בשנגחאי תואם גם את נתוני הייצור של המפעל הקליפורני של החברה לעיצוב 3 כמו גם לעיצוב Y, למרות שהיה פתוח רק מאז דצמבר 2019.
תמהיל המכירות של החברה עובר בהדרגה לדגמים הקטנים יותר והזולים יותר שלה, לעיצוב 3 כמו גם לעיצוב y, החל מהעיצוב הגדול יותר כמו גם היקר יותר, כמו גם Design X.
הקרוסאובר העיצוב Y ממש לאחרונה יצא למכירה בבריטניה, בעוד שהעסק הצהיר כי הרודסטר המתעכב כמו גם CyberTruck Designs ייכנסו כעת לייצור בשנת 2023.
עכשיו לחץ ממש כאן כדי להעריך את העיצוב החדש של טסלה y …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko