מרצדס-AMG S 63 החדשה מרגלת בהסוואה מינימלית

זהו המבט הראשון שלנו על מרצדס-אמג 63. השני הרבה דגם רב עוצמה בטווח ה- S-Class, תוך שימוש בתחרות טרייה עבור פורשה פנאמרה.
כמו כל רכבי מרצדס-AMG, ה- S 63 החדש יגיע עם שלל ציורי סטיילינג אגרסיביים, כפי שמצוין על ידי ניילון ההסוואה על הפרד הזה. התיקונים יכללו מפצל קדמי עמוק יותר, חצאיות צד רחבות יותר ומפזר חדש, המאכלס את מערכת הפליטה של ​​סימן המסחרי של החברה.

מרצדס-AMG GT 4 דלתות קופה מקבלת מתיחת פנים לשנת 2021

תא הנוסעים יקבל גם את המהפך הרגיל של מרצדס-AMG, עם כמה מושבי ספורט חדשים, הגה ממותג AMG, דוושות אלומיניום וכמה גרפיקה של AMG ייעודית לאשכול המכשירים הדיגיטליים בגודל 12.3 אינץ ‘של המכונית ומערכת אינפוטינציה בגודל 12.8 אינץ’.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

מרצדס לא אישרה שום מפרטים טכניים עבור ה- AMG S 63 החדש, אך בהתחשב בגודל העצום של ה- S-Class הנוכחי, אנו מצפים שהמותג יתנער ממתח הכוח החשמל של ארבעה צילינדרים המיועד ל- AMG C 63 החדש לטובתו V8 רגיל עם טורבו-טורבו 4.0 ליטר V8, שנמצא בכל דבר, החל מ- AMG GT ועד לסלון AMG E 63.
בסלון E 63, ה- V8 מייצר מומנט של 603 כ”ס ו -850 ננומטר-ואנחנו מצפים שהמנגינה תהיה זהה ל- S 63. אנו גם בטוחים שהוא יגיע עם תיבת הילוכים אוטומטית בת תשע הילוכים ו-ארבעה גלגלים כונן, שכן מסלול ההינע הזה כבר נמצא בכל דגם אחר במערך ה- S-Class המקובל.
כדי לתמוך בנהמה הנוספת, מרצדס תביא לשפץ את השלדה של ה- S-Class, ותתאימה מתלה מוריד, סורגים נוקשים אנטי רול ודיכאבים אדפטיביים חדשים המכוונים לטיפול מעט חד יותר. יש גם כמה דיסקים קדוחים ומצבים גדולים יותר שמתחבקים מאחורי סגסוגותיו של הפרד הזה.
מרצדס-AMG תתאים למערכת בקרת המתיחה הנוכחית ביותר שלה ל- S 63. כמו AMG E 63 הקטן יותר, עליה להגיע גם עם תוכנית “מצב סחף” עבור בורר מצב הכונן של המכונית, שתנתק את הכונן לציר הקדמי ו אפשר לנהג להחליק את הרכב דרך פינות.
כעת קרא את הסקירה שלנו על הדור הקודם מרצדס-AMG 63. יידע אותנו במחשבותיך בתגובות למטה …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko