הטוב ביותר של Grammy של 2012 אופנה

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

בעוד פרסים מראה הם כל בסדר כמו גם, אנו מבינים את הסיבה המקורית לך כל מנגינה ב: האופנה! כמו גם אה, איזה מוזיקאים אופנה מפוארת להביא אותנו. צבע אופנתי, הדפסה, כמו גם מרקם יכול לעשות כל גוף טוב, אבל שום דבר לא נראה אופנתי בכל סוג של שטיח אדום, מאשר אמן לבוש על הצורה שלהם, כמו גם נכסים.

פרסום זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

האופנה הטובה ביותר של פרסי גראמי 2012 2012

ריהאנה מעוררת דיסקו-דיווה הפנימי שלה בסלינקי, ג’ורג’יו ארמאני עם עמוק כמו גם סדק. אביזרים מתכתיים, כמו גם תכשיטים בוהמיים הם תוספת מושלמת לסטודיו 54 hommage.

הילארי סקוט עושה אישה אנטבלום גאה בחציל הזה, “סטרפלס” אומבר. מוניק LHUILLIER DRAPES את הזמר בכל המקומות הנכונים, כמו גם את עקבים Giuseppe Strappy הוסף גורם וואו לא צפוי כדי לאזן את המראה הנפלא כמו פשוט.

קלי רולנד Stuns זה דק Alberta Ferretti מספר applique. הצביעה הסומק נראית מדהימה על צליל העור שלה, כמו גם את decolleetage אטום הוא דוגמה ראשונה של איך לעשות ערעור סקס קלאסי.

קימברלי פרי של הלהקה פרי נראה פריזאי שיק ב Moschino. שלה זוגות עדכונים מבולגן לחלוטין עם טול רך, כמו גם נוצץ עדין, להביא מקרית, כמו גם מראה מלאכי על שמלת הכדור.

קלי אוסבורן מוכיחה שיער צבעוני משוגע לא צריך מתכוון אופנה אוטומטית להיכשל. הפאנק וונדרקינד הפך בוהק גוש מלא במלואן של טוני, כתף אחת, שמדגיש את הקימורים שלה, כמו גם נציג לנכסים שלה.

הגראמי הוא הזמן המושלם שיהיה קצת כיף על השטיח האדום, כמו גם אף אחד לא עשה את זה הרבה יותר טוב מאשר aldridge לילי. צף במורד השטיח האדום בהדפסה הפרחונית הגדולה הזאת על ידי גוצ’י, לילי הראה את הבליטה התינוק שלה בשמלה מקסימלית זורמת, שהיתה מהנהן המושלמת לצבע המודגש של האביב, כמו גם מגמות הדפסה.

זמרת ניאו-נשמה נראית וינטאג ‘פאב באורך הרצפה שלה ג’ורג’יו ארמאני. שרוול שלוש רבע, שמלת מותניים חגורה מדהימה על הצורה שלה, כמו גם יש רק את הכמות הנכונה של ניצוץ כדי למנוע לקחת את הפנים של אדל של אדל.

לבנות אין כל כיף אופנה. אינדי תחושה לטפח את האנשים התנדנדו את השטיח האדום בתערובת ו-תואם חליפות המייצג את Laidback שלהם קליפורניה נהדר Vibe.

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko