כיצד חנות חותם רטוב

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

לפני כן 21 לצמיתות, כמו גם שרלוט רוסה היכה אותו ענק עם Shopaholics צעיר, חסכני, חותם רטוב היה משרת את האופנה העכשווית להמונים, כמו גם הם עדיין מביאים את המגמות לקניונים רבים היום. הליכה אל החנות, כמו גם לראות את המערך של סגנונות, דיסקונט אביזרים מתלים, כמו גם אביזרים יכול להשאיר את הראש ספינינג, אז תסתכל על זה שימושי בדיוק איך לקנות מדריך לפני דריכה לתוך הקמעונאי.

פרסום זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

איך לקנות חותם רטוב

לדעת את השיטה הגדולה של ברנדטה לטווח החוצה את קהל היעד של כל סוג של קמעונאי היא להעיף מבט על הדגמים, אשר, במצב של חותם רטוב, נראה להיות funky בן 17 עם התלקחות עבור מגמות. זוהי חנות עבור הצעירים כמו גם כיף, לא רציני כמו גם מקצועי. המותג הוא שבסיסה בקליפורניה, כמו גם את הקסם הוא מאוד החוף המערבי, בסגנון בוהמי, עם עסקאות גדולות של ללבוש קל כמו גם בקושי – יש חתיכות. אם החותם הרטוב הוא לא כוס התה שלך, לנסות את השרשרת הקמעונאית האחרת של התאגיד: ארדן ב. הבגדים ישתפו יותר, אבל הם קואמו לקהל בוגרת יותר, כמו גם להתפאר באיכות גבוהה יותר של בגדים.

צריך ג’ינס? מאמינים Blink.Wet חותם נושא בחירה עצומה של ג ‘ינס, מחצאיות, למכנסיים קצרים לג’ינס של קצוץ, רזה, כמו גם סגנונות לחתוך אתחול. הם קוראים לאוסף שלהם “למצמץ”, כמו גם אנחנו אוהבים את זה מאז יש חתכים, כמו גם שוטף עבור כל סוגי הגוף, כמו גם טעמים. כמו גם זה לא כואב כי הם במחיר נמוך כמו $ 15.

אלא אם כן הוא עונתי, לדלג על מדפים מכירה סלולה בחותמת רטובה מלאים בבגדים פגומים, כמו גם טיז עם משפטי גביני, כמו “אף אחד לא זוכר את הנערה הנחמד”, כמו גם “החבר שלי הוא cuter משלך.” פריטים אלה הם בקושי שווה את $ 8 או כך, עם זאת בכל כאשר בזמן תקבל מזל עם פריטים עונתיים: בגדי ים עבור $ 15, טריזים עבור $ 16, כמו גם אחר מחוץ לעונה אוצרות. אם הם לא כמו גם אופנתי, קדימה, כמו גם לרכוש אותם, ואז לשים אותם עד השנה הבאה. זה יכול לחסוך לך דולר ענק בטווח הארוך.

חנות עם חברים! הדבר המועדף שלנו על קנייה ב wetsal.com הוא לא מקוון בלעדי (אם כי אנחנו אוהבים אלה שמלות מקסי). זה הפונקציה של האתר לקנות עם חברים, אשר מאפשר לך לשוחח, להראות את הבחירה שלך לחברים שלך, כמו גם חנות יחד בזמן אמיתי. זוהי השיטה המושלמת להביא את האלמנט החברתי של קנייה לחוויה המקוונת. גָאוֹן.

להיות אופנה Insider.If אתה חנות ב חותם רטוב לעתים קרובות, אתה יכול ציון עסקאות פנטסטי עם כרטיס Insider אופנה. זה עולה 20 $, אז אנחנו לא מציעים את זה עבור חד פעמי קונים חותם רטוב, אולם מי הם נאמנים למותג יכול ליהנות מ 20% הנחה עסקאות, הצעות בלעדיות, מכירות אישיות, כמו גם את ההבטחה של 10% הנחה כל רכישה אחת במשך שנה.

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko