איך אנה Sui הפכה לסמל אופנה

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פרסום זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

מעצב אופנה אמריקאי אנה Sui (מבוטא: An-Na Soo-Ee) הוא הידוע ביותר עבור אוספים מוכנים ללבוש עם אסתטיקה בוהו-שיק. במקור מדטרויט, SUI שולט באמנות של שילוב של צבעים בהירים עם שחור תוך שילוב בדים עשירים המציגים את התרבות שלה, כמו גם יצירתיות.

במהלך השנים האחרונות, בכושר פרסמה את קו הניחוחות שלה, שותפות עם יעד עבור “אוסף הרכילות של השראה, כמו גם סטודנטים של סגנון אופנה של מכון האופנה של הטכנולוגיה, מכון פראט, כמו גם parsons מוסד עיצוב חדש.

Anna Sui בעבר, כמו גם נוכחים

אנה סואי נולדה לגידולים סינים משכילים בצרפתית בשנת 1952. היא צאצא של בית פאנג של טונגצ’נג, אנהוי, קווין, כמו גם משפחת אצילי שושלת. Sui הוא גם דור 18 צאצא של משורר סיני משפיע, פאנג באו, שהקים את מוסד טונגצ’נג של פרוזה ספרותית.

סוי ידעה שהיא רוצה להיות מעצב אופנה עד גיל ארבע. היא למדה מאמה בדיוק איך לשים ארון בגדים יחד, כמו גם חנות בדים. עם שריטות השאריות מתפירתה של אמה, היא היתה עושה בגדים לבובות בארבי שלה, כמו גם מאוחר יותר, בגדים לעצמה. לאחר קריאת פוסט כמו נוער במגזין החיים על הישגי ניו יורק מקנאלי נדל”ן MIA Fonssagive-Solow אשר סיים את parsons את המוסד החדש של עיצוב, היא החליטה ללכת אחרי המטרות שלה.

Sui החליט לעבור לניו יורק, כמו גם ללכת לפארסונים. לאחר שסיים את שנתו השנייה, היא נשכרה על ידי אריקה אליאס ‘ג’וניורס בגדים תווית בנות של צ’רלי. היא גם עבדה כסטייליסטית לכיתה של סטיבן מייזל של יורה אשר הוצגו במגזין האיטלקי ליי. אחרי שהבנות של צ’רלי סגורות, סאי עבדה עבור מספר מעצבים בגדי ספורט, כולל סימולטנני, כמו גם בובי ברוקס. עם הכישורים שלמדתה, היא החלה להוציא בגדים מהדירה שלה.

פריצת דרך בשבוע אופנה פריז

פריצת הדרך הגדולה הראשונה של סאי לתפקידה התרחשה בשנת 1991 בשבוע האופנה בפריז. בזמן שנסע עם באדי סטיבן מייזל למופע ג’אן פול גוטייה, זוג הפסיק לאסוף מוסיקה סמל מדונה שהיה חבר של מייזל. מדונה לבשה את אחד העיצובים של סוי לאירוע, צובר הפופולריות המדהימה שלה. SUI החזיקתה את המסלול הראשון שלה רק שנה אחת לאחר מכן בעיר ניו יורק, כמו גם פתחה שלה חנות קמעונאית ראשונה בשנת 1992.

אנה Sui כבר בשם אחד “למעלה 5 סמלים אופנה של העשור”. בנוסף לקווי האופנה שלה, היא שוחררה קוסמטיקה, הנעלה, eyewear, ניחוחות, תכשיטים, כמו גם אביזרים. היא גם יש מתנות בולטות כמו גם קו סחורות הבית. אתה יכול לגלות את המוצרים שלה הרבה יותר מ -50 מדינות בחנויות החופשי שלה, כמו גם באינטרנט עם החנות האישית שלה, כמו גם מפיצים אחרים. רוצה לאסוף כמה חתיכות חתימה לעצמך? הנה כמה בגדים יש לנו על רשימת הרצון שלנו!

אנה סוי בוחרת למעלה

שמלה רקומה

ב Sui אופנה סטנדרטית, שמלת רקמה זו משלבת צבע מודגש על בסיס שחור. שמלה מקסימה תכונות חזית ביר חזית עם פירוט מורכב, יחד עם צוואר גבוה, כמו גם מרכז רכיבה.

פסטיבל מוכן קימונו

זה פסטיבל מוכן קימונו הוא הטוב ביותר עבור האביב, כמו גם עונות הקיץ קדימה. The Sinceed Fit Top עם שרוולים קימונו הוא Flowy עם זאת לא בגודל יתר – ללבוש עם טנק אחסון למעלה, כמו גם מכנסיים קצרים עבור סגנון הקיץ ביותר.

ג ‘ינס חולצת טי ז’ קט

ציפור זו & הגדלת Jacquard ג ‘ינס ז’ קט הוא כיף, על מגמה חתיכה. המעיל המסוגנן כולל צווארון מורחים עם פרט רקמה, סגירת הצמד הקדמי, שרוולים שלושה רבעים, כמו גם מבטא של רקמה הקדמית. ללבוש אותו עם ג’ינס כאשר אתה מרגיש מודגש או צפצף יבול לבן כמו גם סנדלים להצהרה הרבה יותר מתוחכם.

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko