Lamborghini Asterion LPI 910-4 רעיון היברידי חשוף

למבורגיני הסיר את ההלם של תערוכת הרכב של פריז עם רעיון היברידי חדש של אסטריון המציג כיוון חדש וחזק למותג. זה נקרא רשמית ה- ASTERION LPI 910-4, הוא משלב 602 כ”ס 5.2 ליטר V10 בינוני (הושאל מההוראקאן) עם שלישיית מנועים חשמליים לסך הכל של 897 כ”ס, 0-62 קמ”ש תוך 3.0 שניות וכן מהירות עליונה של 199 קמ”ש.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

בעוד שמתח ההפעלה פונקציונלי לחלוטין, המכוניות והמשאית אינן מוכנות לייצור מלא – אם כי אנו עשויים לראות ריצה מוגבלת עם עלות גבוהה מעט יותר מזו של האוונטדור. היישום הסביר ביותר של הטכנולוגיה יהיה לרכב השטח הקרוב של המשרד, שצריך להגיע בשנת 2017.
ASTERION הוא שם אחד נוסף עבור המינוטאור המיתולוגי (היברידי גבר-בול), כמו גם המכוניות והמשאית היא התגובה של למבורגיני להדקת חקיקת CO2. הודות למגוון חשמלי בלבד של 31 מיילים, הוא מצהיר על 68.6 מגה פ”ג אקלים כלכלי דלק כמו גם על פליטת 98 גרם/ק”מ. זה גם לא רק מושג חד פעמי; למבורגיני מתקשר אליו “עיצוב שעשוי להיווצר באופן מציאותי כיום, תוך שימוש בטכנולוגיות הקיימות כיום”.
• מהי המכונית המהירה בעולם?
כדי להפריד אותו מהאוונטאדור כמו גם הורקאן, הסגנון החיצוני של האסטריון הוא הרבה יותר רך, עם יותר מרמז למיאורה האגדית בקצה הקדמי המעוגל שלו, שמחה קדמית עוטפת כמו גם תמציות בולטות. מאחור, המסך המשושה מורכב משלושה משושים זכוכית נעים, ואילו נורת הבלמים היא בר רוחב מלא הנחת את תג הלמבורגיני.
עבודות צבע כחולות של Elektra משופעות בכתמי נצנצים, סגסוגות הכוללות עצמות משאלות סיבי פחמן עדינות כמו גם דגל טריקולור מואר מתחת למראות הכנף מוסיפים הבזקי דרמה, אולם ההשפעה הכללית הזו מוגדרת יותר מאשר הוראקאן או אוונטאדור, כמו גם עבור סיבה נהדרת. מנכ”ל למבורגיני, סטפן ווינקלמן, קובע כי האסטריון “נתפס יותר לשייט יומיומי נוח יותר מאשר לביצועי מסלול אולטימטיביים”. גם פילוסופיה זו מוצגת בפנים, כאשר שני המושבים מורכבים גבוה יותר מאשר באחד מהעיצובים הקיימים כמו גם עטופים בחום אקסטרווגנטי כמו גם בעור לבן, ולא באלקנטרה נלהבת. יש תא מזוודות בחזית, ואילו עמודי A תלולים יותר משחררים מרווח ראש נוסף כמו גם משפרים את החשיפה בכל הסיבוב.

ההגה בן שלוש הדיבורים מצוין כי הוא מושפע ישירות על ידי המיורה כמו גם כולל שלושה כפתורים עבור מצבי הנהיגה-אפס (עבור חשמלי מלא), אני (למצב ‘איברידו’ או היברידי המשלב את המנוע כמו גם מנועים לביצועים מקסימליים) כמו גם T (עבור ‘טרמקו’ או כוח תרמי המעסיק את מנוע ה- V10 בפני עצמו). למרות שהוא מנצל את המנוע מההוראקאן, הכוכב מבוסס על אותו מונוקוק מסיבי פחמן בדיוק כמו האוונטדור. תיבת ההילוכים עם מצמד כפול בן שבעה הילוכים מונחת מתחת למנוע, ומשחררת שטח לאורך עמוד השדרה של המכוניות והמשאית כדי לבית חבילת סוללות ליתיום-יון. מנוע חשמלי אחד מכוסה בין המנוע כמו גם תיבת ההילוכים – כמו גם כפיל כמנוע מתנע – ואילו השניים האחרים מסתובבים את הציר הקדמי. כל כך מונע בדגם חשמלי טהור, הכוכב הוא הלמבורגיני הראשון בהנעה קדמית.
קבלו את כל החדשות האחרונות מתערוכת הרכב של פריז 2014 כאן.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko