רנו עשויה לפנות לטק ההיברידי

רנו הודה שהיא חושבת להוסיף היברידיות כמו גם היברידי פלאגין לטווח שלה. היצרן הצרפתי עד כה היה אחד התומכים החזקים ביותר של טכנולוגיה כל-חשמלית, עם מגוון רחב כמו גם שונה של EVS טהור כולל זואי, שטף, טוויזי כמו גם קנגו זי.
אולם עמדתה עשויה לעמוד לשנות מעט, כאשר תקנות הפליטה מתהדקות כמו גם יותר יצרנים מציעים דגמים היברידיים כמו גם דגמים היברידיים, כאשר הרוכשים בסופו של דבר מודעים יותר ליתרונות שלהם.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• פליטות נמוכות ביותר מכוניות ידידותיות לסביבה
“אנו מבינים זאת דפוס לכל השווקים בכל האזורים”, הודה השוטר התחרותי הראשי תיירי בולורה. “אז כל היצרנים כולל אותנו חושבים על כל האפשרויות כולל היברידי היברידי כמו גם הפלאגין כדי להסתגל לתנאי השוק.
“יש לנו כבר את החידוש – כמובן. אנו מבינים מה לעשות, זו רק הערכה של השוק. עם זאת אנו מוכנים להציע את כל ההזדמנויות. ”
בולור הוסיף כי לעסק יש כבר מספר אבות -טיפוס היברידיים, כמו גם גרסאות היברידיות של עיצובים נוכחיים יתאפשרו. אכן גרסה היברידית של דיזל של מייגן החדשה, הפולטת בסביבות 76 גרם/ק”מ של CO2, נמצאת כעת בעפרון לשנת 2017.
אולם המנכ”ל קרלוס גוסן אימת כי EVs טהורים עדיין ישחקו את הפונקציה המובילה בעתיד הפליטה הנמוך של רנו. “יש לנו את הטכנולוגיות ההיברידיות עם השותף שלנו ניסאן, כמו גם נשתמש בהן כשאנחנו מאמינים שהשוק זקוק לזה,” אמר. “אבל אין מפלט ממכוניות כל-חשמליות. אם אתה יצרן רכב, אתה תצטרך לקבל רכבי פליטת אפס כדי לספק את תקנות הפליטות. ”
אין רנו קוואיד לאירופה
עם זאת, מכיוון שנראים כלאיים סביר למלא פונקציה מוגברת בעתיד של רנו, עיצוב אחד שבהחלט לא נראה לנו באירופה הוא הקוויד.
בניגוד לספקולציות האינטרנט, בולורה ציין באופן קטגורי את מודל תוכנית התקציב של השוק ההודי, המונע על ידי Auto Revire לאחרונה, לא יוצע באירופה עם תגי Dacia.
האם רנו צריכה להישאר עם תותחי ה- EV הטהורים שלה או האם כלאיים הם המהלך המעשי? תן לנו להבין מה אתה מאמין בתגובות …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko