מהדורה מוגבלת של BAC Mono One השיקה

חברת Briggs Automotive Company (BAC) השיקה שלישיית מונוס בהתאמה אישית כדי לציין את סיום ריצת הייצור של מכונית הרצועה היחידה. כל דגם במהדורה מוגבלת מתומחר ב -158,950 ליש”ט וכולל שומן מובהק, שלדה משובצת וקומץ שדרוגים קוסמטיים.
כל מונו במהדורה מוגבלת מסתיים בצבעים התאגידיים של BAC-לבן, שחור או אדום. כל שלוש המכוניות כוללות גם גלגלים מובחנים של פחמן-היברידי, מגוון של תגי במהדורה מיוחדת וציפוי סיבי פחמן חשופים מהקו המותניים למטה.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• מכוניות יום המסלול הטובות ביותר במכירה עכשיו
המהדורה הלבנה הנודעת של BAC Mono One היא הנאש הכי פחות מבין השלושה, שמסתיימת בפשטות בצבע הלבן של הסימן המסחרי של המשרד הבריטי. הגרסא השחור הפחמן ספורט צבע שחור עם תפרים אדומים מנוגדים וגלגלים אחוריים, ואילו הדגם האדום של הניאון נושא ערכת צבע אדומה מובהקת עם מדבקות גוף לבן.
קסדת מירוץ מובהקת כלולה במחיר, הנושאת שומן שמשלם הומאז ‘לסרטון המוזיקה לסינגל של הזמר האיסלנדי של Björk משנת 1999, הכל מלא אהבה – ואותו עיצוב תכונות באגף האחורי של כל מכונית ומשענת הראש. קונים יכולים לבחור גם מתוך מגוון אפשרויות ההתאמה האישית של BAC, הכוללות הגה ומושב מירוץ מיועד למדידה.
כל BAC מונו אחד מופעל על ידי אותו מנוע 2.5 ליטר ארבעה צילינדרים בשאיפה באופן טבעי כמונו הסטנדרטי, ופיתוח 305 כ”ס ומומנט 308 ננומטר. הכוח נשלח לגלגלים האחוריים דרך תיבת הילוכים רציפה עם שישה הילוכים, ומעניק לכל דגם במהדורה מיוחדת זמן 0–60 קמ”ש של 2.7 שניות ומהירות עליונה של 170 קמ”ש.
BAC תציג את המונו החדש שלה מהדור השני בתערוכת הרכב של ז’נבה השנה. כיוון שכך, המונו המהדורה המוגבלת הללו יהיו המכוניות הסופיות שהחברה הבריטית תעשה לפני שהמכונית החדשה תיכנס לייצור בקיץ 2021.
מה אתה עושה מהמהדורה המוגבלת של Bac Mono One? הודע לנו בקטע התגובות למטה …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko